Висновки першої зустрічі експертної команди за проектом «Підвищення доступу до правосуддя …»
Дата публікації: 18.10.2017
Грантовий проект «Підвищення доступу до правосуддя вразливих верств населення у громадах Волинської, Харківської та Херсонської областей», який здійснює Громадська спілка «Мережа правового розвитку» за підтримки Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя», вступає в активну фазу реалізації.
Метою проекту є підвищити доступ до правосуддя вразливих верств населення шляхом налагодження ефективної комунікації між надавачами безоплатної правової допомоги в громадах та судами, проведення моніторингу діяльності системи надання безоплатної правової допомоги (БПД) у громадах Волинської, Харківської та Херсонської областей. Результати дослідження будуть поширені серед широкого загалу.
Цільовими аудиторіями, з якими взаємодіятимуть учасники команди, є вразливі верстви населення, працівники державної системи надання безоплатної правової допомоги, представники організацій громадянського суспільства – провайдерів безоплатної правової допомоги, представники органів місцевого самоврядування, судді.
Перша зустріч експертної групи за проектом відбулася 2 жовтня 2017 р. у Києві.
Євген Полтенко, керівник проекту та виконавчий директор Мережі правового розвитку, ознайомив проектну команду з детальною інформацією про мету, план заходів, опис етапних результатів за проектом.
Перша зустріч експертної команди за грантовим проектом. 02.10.2017, м. Київ, Виконавча дирекція Мережі правового розвитку
Наталія Бурило, менеджер з комунікацій, та Роман Лихачов, експерт проекту і тренер тренінгів на тему перенаправлення для працівників системи БПД у Харківській області, розповіли про досвід участі у тренінгу з комунікацій у рамках грантового проекту, що відбувся у Київському офісі Програми USAID «Нове правосуддя» 28 вересня 2017 р., та поділилися інформацією заходу зі всіма учасниками команди.
Менеджер з комунікацій Наталія Бурило та експерт проекту і координатор Східного регіону Мережі правового розвитку Роман Лихачов на тренінгу з комунікацій в офісі USAID 28.09.2017, м. Київ
Під час зального обговорення була напрацьована попередня програма тренінгів на тему перенаправлення для працівників системи БПД. Тренерами тренінгів є Роман Лихачов у Харківській області, Анастасія Площинська у Волинській та Анна Мартинюк у Херсонській.
Перша зустріч експертної команди за грантовим проектом. 02.10.2017, м. Київ, Виконавча дирекція Мережі правового розвитку. На фото зліва праворуч: Роман Лихачов, Анастасія Площинська, Надія Клімук, Анна Мартинюк
Наприкінці зустрічі проектна команда узгодила план роботи за проектом до 10 грудня 2017 р., та поставила такі задачі як формування координаційних груп з представниками державної системи БПД та іншими надавачами правової допомоги у регіонах, які проведуть робочі зустрічі для розробки проекту методології перенаправлення.
Автор матеріалу: Наталія Бурило, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку
Ця публікація була здійснена за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя». Погляди авторів, викладені у цьому виданні, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!
Надрукуйте постер
Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi
Станьте волонтером
Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим
Потрiбна консультацiя?
Онлайн
Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).
В офiсi
Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.
Приєднатися
Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.
Підтримати
Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.