facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Про Мережу

Мережа правового розвитку – це спілка організацій громадянського суспільства, які сприяють людиноцентричному правосуддю шляхом надання безоплатної правової допомоги, правової просвіти, досліджень, стратегічної адвокації та впровадження інших інструментів посилення правових можливостей з 2009 року.

Сьогодні спілка об’єднує організації з більшості регіонів України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням для дослідження та розв’язання проблем громад, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів, розвивають громади та місцеве лідерство.

Щомісяця до офісів Мережі та через її онлайн сервіси за правовою допомогою звертаються тисячі людей. Широким є спектр правової проблематики, з якою працюють юристи Мережі: це і земельні, і трудові, і соціальні, і сімейні справи. Велика увага приділяється вирішенню проблем вимушених переселенців та учасників бойових дій.

Дізнатися більше про Мережу правового розвитку та переваги мережевого членства із цього буклету.

Місія:

Ми посилюємо правові можливості, захищаємо права і свободи людини, розвиваємо громади

Бачення:

Мережа правового розвитку – самозарадне, впливове, визнане на міжнародному рівні об’єднання організацій з усіх регіонів України, які консолідують зусилля задля подолання прірви у доступі до правосуддя

Цінності:

  • Людина
  • Партнерство та синергія
  • Професіоналізм
  • Довіра
  • Незаангажованість і неупередженість

Стратегічні напрями роботи:

  • Управнення (управоспроможнення) людини, що передбачає формування критичної маси людей, які знають свої права, спроможні та вмотивовані їх реалізовувати
  • Експертно-правова підтримка громад – через створення умов для розбудови громад, спроможних вирішувати свої проблеми правовим шляхом
  • Інституційна спроможність Мережі – розбудова злагодженої спілки організацій громадянського суспільства, що діє в інтересах громади.

МАНІФЕСТ

Ми Мережа правового розвитку. Legal Development Network

Ми віримо в позитивні зміни. Ми спонукаємо людей до свідомих дій.

Будь які перетворення в державі починаються з однієї людини, тому кожна людина є важливою.

Ми змінюємо життя громад.

Наші однодумці та громади, в яких ми працюємо, нас надихають та окрилюють.

Ми неймовірні романтики і віримо в світле майбутнє.

Ми звичайні люди, які роблять незвичайні речі.

Нашими ідеалами є повага до людської гідності, віра в силу громади, визнання верховенства права.

Ми віримо в те, що в Україні формується справжнє демократичне суспільство.

Оскільки ми переповнені енергією і вірою в досяжність змін в суспільстві – ми є тими, хто дійсно його змінить!

Для спільного досягнення кращого життя ставайте поряд з нами!

Історія становлення 

Мережа правового розвитку розпочала свою діяльність з 2009 року, як неформальна коаліція низових громадських організацій, які об’єднались для покращення доступу до правосуддя мешканців громад.

У 2015 році коаліція заснувала громадську спілку «Мережа центрів правової інформації та консультацій». Ініціаторами заснування стали громадські організації «Правова єдність» (Біла Церква, Київська обл.), ГО «Центр зростання громад» (Ковель, Волинська обл.), «Подільський центр прав людини» (Вінниця).

У 2016 році спілка змінила свою назву на «Мережа правового розвитку», а виконавчим директором став Євген Полтенко, який працював на цій посаді до жовтня 2022 року.

Мережа правового розвитку постійно працює над удосконаленням внутрішніх політик і процедур, посилює організаційну спроможність членських організацій, а також впроваджує низку важливих для розвитку громад ініціатив, зокрема, «Правоспроможна громада», «Вулик Змістів», провадить дослідницьку діяльність у сфері доступу до правосуддя та посилення правової спроможності.

У листопаді 2022 року виконавчою директоркою ГС «Мережа правового розвитку» стала Ольга Настіна

Повідомити про помилку

×