facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Учасники Мережі дізналися про ефективні методики управління проектами

Дата публікації: 27.10.2017

Тренінг з управління проектами для учасників Мережі правового розвитку відбувся 24-25 жовтня 2017 р. у Києві. Тренером виступила Наталія Козир – виконавчий директор Правозахисного фонду “Розвиток”. Наталія спеціалізується на проектному менеджменті, проведенні переговорів, лобіюванні та адвокації інтересів цільових груп, розвитку ромського самоврядування.

Серед методик управління проектами, з якими ознайомлювала Наталія Козир учасників у перший день тренінгу, такі:

  • Кайдзен – японська система менеджменту безперервного поліпшення проекту. Філософія кайдзен – людина є найвищою цінністю організації, тому центральною ідеєю для досягнення КПД у компанії є розвинути позитивне мислення і самомотивацію у працівників.Кайдзен це стратегія вдосконалення.

Слайд з презентації “Управління проектами” Наталії Козир. Методика кайдзен


  • Канбан – японський метод управління задачами проекту – завжди вчасно. Правило таке, що розпочинати нову роботу можна лише тоді, коли виконана вся попередня. Те, що зроблено наполовину – не зроблено ніколи.

Слайд з презентації “Управління проектами” Наталії Козир. Методика канбан

  • Скрам – американська система управління проектними командами, що була винайдена Джозефом Сазерлендом, дозволяє виконувати задачі меншими силами у більш короткі строки та з низькими витратами. Філософія Скраму – планувати корисно, але сліпо слідувати плану нерозумно. Перевіряти й адаптуватися, бути автономним, багатофункціональним – такими є принципи скрам-методики.

Тренер Наталія Козир навчає методикам управління проектів

  • Об`єднання скрам і канбан для кращих результатів у роботі.

На другий день заходу тренер Наталія Козир навчала тому, як ефективно управляти портфелем проектів – двома, трьома і більше проектами одночасно.

“Основна робота керівника – не тиснути, а вести команду до безперервного вдосконалення, регулярно шукати відповідь на запитання “Як нам зробити краще те, що ми вже робимо добре?” – навчає Наталія Козир.

Решту тренінгу учасники працювали у групах по проектним задачам, закріплюючи набуті знання на практиці. Впевнені, що зі знаннями та практичним закріпленням найефективніших підходів в управлінні проектів учасники Мережі правового розвитку зроблять стрибок у продуктивності.

Учасники Мережі правового розвитку на тренінгу “Управління проектами”

Дивіться фотозвіт заходу.

Автор матеріалу: Наталія Бурило, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×