Мережа правового розвитку представить надавачам правової допомоги свою методологію перенаправлення
Дата публікації: 18.01.2019
Значну роль у вдосконалення системи надання правової допомоги у Україні здатне відіграти співробітництво її надавачів, зокрема співпраця відповідних державних установ та громадських організацій.
17 січня 2019 представники основних провайдерів зустрілись для того, щоб оговорити шляхи подальшої співпраці.
Учасники представляли організації, які є сторонами Меморандуму про взаємодію, підписаного минулого року. Цей документ є основою для їхніх спільних зусиль щодо розширення доступу людей до правосуддя. Зокрема, він передбачає налагодження системного перенаправлення між всіма надавачами правової (і не лише правової) допомоги, уніфікацію стандартів діяльності, розробку нових правових продуктів та послуг для громад.
Під час зустрічі її учасники висловили свої точки зору щодо шляхів покращення перенаправлення клієнтів. Вони також обговорили проблеми, які виникають під час консультування та перенаправлення.
У рамках заходу присутні домовились про те, що Координаційний центр з надання правової допомоги підготує проект профільної веб-сторінки, на якій громадські організації розміщуватимуть інформацію про свою діяльність.
Також учасники заходу підтримали пропозицію щодо того, що під час наступної робочої зустрічі Мережа правового розвитку представить власну методологію перенаправлення клієнтів.
Підписанти Меморандуму планують детально обговорити план подальших дій та роль кожного учасника Меморандуму в його реалізації. Для цього на наступну зустріч вони підготують свої пропозиції.
Очікується, що наступна зустріч підписантів Меморандуму відбудеться в середині лютого.
На даний момент Меморандум про взаємодію основних надавачів правової допомоги підписали 7 надавачів безоплатної правової допомоги: Асоціація юридичних клінік України, БФ “Право на захист”, Всеукраїнська правозахисна організація “Юридична Сотня”, Координаційний центр з надання правової допомоги, Мережа правового розвитку, Українська Гельсінська спілка з прав людини та Українська фундація правової допомоги.
Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!
Надрукуйте постер
Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi
Станьте волонтером
Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим
Потрiбна консультацiя?
Онлайн
Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).
В офiсi
Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.
Приєднатися
Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.
Підтримати
Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.