Новий моніторинговий цикл Мережі правового розвитку – розпочався
Дата публікації: 03.07.2019
Автор: Денис Губашов – менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку.
28 червня в Києві офіційно розпочався цьогорічний моніторинговий цикл Мережі правового розвитку, який завершиться у січні 2020 року. Першою подією нового циклу стала Координаційна зустріч, у якій взяли участь члени Правління та регіональні координатори Мережі правового розвитку.
Мережа правового розвитку вже вчетверте проводить моніторинг власної діяльності з метою підвищення якості надання послуг.
Така практика є безпрецедентною як для України, так і для Східної Європи загалом. Так, Мережа правового розвитку поділилась своїми напрацюваннями із колегами з Киргизстану, які мають намір використати інструмент моніторингу у своїй діяльності.
На зустрічі були обговорені ключові питання впровадження моніторингу, зокрема, склад моніторингових груп, до яких повинні входити члени Правління та регіональні координатори.
Також були обговорені показники моніторингу та вдосконалені індикатори.
Багаторічний досвід Мережі правового розвитку у проведенні моніторингу із залученням зовнішніх Експертів дозволяє постійно покращувати методологію, роблячи акцент на спрощенні процедури моніторингу, але без втрати його результативності та наочності.
Було прийняте рішення стандартизувати форми подачі інформації для всіх офісів та створити єдину систему надання і зберігання інформації для всіх офісів, що суттєво спростить проведення моніторингу та аналіз зібраної інформації.
На зустрічі був присутній Сергій Калабін, який минулого року брав участь у проведенні моніторингу Мережі правового розвитку в якості зовнішнього експерта.
Також було затверджено текст оголошення про відбір експертів, план проведення моніторингу та деталізацію графіків моніторингових візитів – це дозволить дотримуючись дедлайнів провести моніторинг.
Після моніторингу кожна організація-член Мережі правового розвитку повинна підготувати план організаційного розвитку, в якому має визначити ключові пріоритети своєї діяльності на наступний рік та зони росту, включно зі слабкими місцями.
На зустрічі було затверджено також навчальний план для членів Мережі правового розвитку та запит на теми для навчання. Зокрема, учасники зустрічі акцентували увагу на необхідності проведення навчання зі стратегічного планування, фінансового менеджменту та комунікацій.
Зустріч відвідав і Андрій Дзюбенко, національний координатор програм ОБСЄ в Україні, який розповів про діяльність Місії та можливості співпраці із офісом ОБСЄ в Україні.
Із інновацій, які були впроваджені, — запуск пілотного проекту із поточного медіамоніторингу для семи організацій-членів Мережі. Це дозволить більш гнучко реагувати на потреби клієнтів Мережі та аудиторії інформаційних каналів не лише спілки загалом, але й окремих організацій, та визначати відповідність цих контактів комунікаційній стратегії.
P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».
Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!
Надрукуйте постер
Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi
Станьте волонтером
Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим
Потрiбна консультацiя?
Онлайн
Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).
В офiсi
Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.
Приєднатися
Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.
Підтримати
Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.