facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Дізнатися про розмір субсидії під час карантину можна дистанційно

Дата публікації: 21.09.2021

«Як дізнатися, за який місяць мені нарахували житлову субсидію?». З таким запитанням до Сумського офісу Мережі правового розвитку звернулася місцева мешканка. З урахуванням змін у законодавстві та подовженням в Україні карантину, пов’язаного з коронавірусною хворобою*, роз’яснення підготувала експертка Офісу при громадській організації «Північна правозахисна група» Наталія Єсіна.

На фото: Наталія Єсіна, експертка Сумського офісу МПР.

У вересні поточного року громадяни України мали отримати виплати за серпень призначеної житлової субсидії. Виплати субсидій готівкою держава провела та перерахувала безпосередньо на рахунки  одержувачів в уповноважених банках та на «Укрпошту».

Нагадаємо, що з травня 2021 року субсидія була призначена без звернення громадян (крім тих домогосподарств, яким вона надавалася у безготівковій формі (через АТ «Ощадбанк»), або за зверненням від фактично проживаючих осіб, орендарів, внутрішньо переміщених осіб – цим домогосподарствам необхідно було звернутися до департаменту з новим пакетом документів.

Днями в Україні подовжили карантин, тож, враховуючи діючі обмеження, нагадуємо, що в підрозділах соціального захисту населення діє тимчасова дистанційна форма надання послуг мешканцям громади з питань соціального захисту.

Опрацювання документів відбувається щоденно, після чого з заявниками комунікує фахівець, який  у відповідному підрозділі спеціалізується на питаннях певного напрямку.

Щоб отримати необхідну інформації про розмір житлової субсидії для домогосподарства з даних Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики, можна перейти за посиланням: https://subsidii.ioc.gov.ua/. За цим лінком можна знайти необхідну Інформацію про стан субсидії у домогосподарстві.
Також надання консультацій з питань призначення соціальної допомоги та житлової субсидії відбувається у телефонному режимі.

*Більше інформації щодо актуальних правових (і не тільки) питань, пов’язаних із протидією поширенню пандемії коронавірусу – у нашій Спецкатегорії COVID-19.

P.S. Будьте в курсі кожної новини та події – підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×