facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Місцевий індекс прав людини: дієва допомога місцевому самоврядуванню Луганщини у подоланні наслідків COVID-19

Аналітичний звіт за підсумками проєкту «Посилення експертного рівня місцевого самоврядування Луганської області для підтримки вразливих груп населення в умовах COVID-19»

Місцевий індекс прав людини: дієва допомога місцевому самоврядуванню Луганщини у подоланні наслідків COVID-19.

Аналітичний звіт за підсумками проєкту «Посилення експертного рівня місцевого самоврядування Луганської області для підтримки вразливих груп населення в умовах COVID-19» містить результати аналізу роботи виконавчих органів 12 територіальних громад з півночі Луганської області, який упродовж 2021 року здійснювали експерти Мережі правового розвитку.

Моніторинг проводили з використанням методології Місцевого індексу прав людини (МІПЛ), який дозволяє проілюструвати впровадження реформ на місцевому рівні через підхід, заснований на правах людини.

Десять напрямів індексу пропонують свого роду мапу забезпечення територіальною громадою прав людини та демонструють перспективи й виклики запроваджених реформ: від безпечного середовища та належного водопостачання до здійснення демократії участі та якості наданих адміністративних послуг.

Результати моніторингу дозволили виявити кращі та невдалі практики місцевих владних рішень і стали базою для розробки місцевих стратегій захисту та підтримки вразливих груп населення в умовах пандемії COVID-19. Звіт як початкова точка відліку в подальшому допоможе органам місцевого самоврядування аналізувати дієвість локальних політик та підвищити ефективність своєї роботи.

Видання створено за підтримки організації «Людина в біді» та за фінансового сприяння Європейського Союзу у межах проєкту «Посилення експертного рівня місцевого самоврядування Луганської області для підтримки вразливих груп населення в умовах COVID19». Зміст видання є виключно відповідальністю громадської спілки «Мережа правового розвитку» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу та організації «Людина в біді».

Inform on error

×