Комплексне правове мапування чотирьох видів судових справ
Дата публікації: 14.07.2020
Хочемо поділитись з вами важливою для нас подією. Представляємо вашій увазі фінальний аналітичний звіт за результатами проведення дослідження, що було проведено командою експертів Мережі правового розвитку.
У звіті представлено результати дослідження фактичного шляху до правосуддя тих людей, які на сході України встановлюють юридичні факти народження та смерті на непідконтрольних уряду України територіях, добиваються компенсації за зруйноване внаслідок збройного конфлікту житло, зазнали домашнього насильства, підтверджують свій трудовий стаж. Автори дослідження з’ясовують, чим цей шлях відрізняється від того, що закріплений у законодавстві, та пропонують можливі розв’язання виявлених проблем.
Дослідження здійснено ГС «Мережа правового розвитку» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції та завдяки експертному внескові суддів, працівників системи безоплатної правової допомоги, Національної поліції, служби пробації, державної виконавчої служби, відділів державної реєстрації актів цивільного стану, представників громадського сектору та адвокатів із Донецької, Луганської, Харківської областей та м. Київ.
Дослідницька група та співавтори:
Керівник проєкту – Андрій Місяць;
Координатори дослідження – Сергій Кошель, Уляна Ковальчук;
Група соціологів – Олександр Щербатюк, Марина Шпікер, Марина Худик;
Група юристів – Олег Яценко, Роман Пустовойтов, Денис Шахбаз’ян, Денис Фоменко;
Упорядкування звіту дослідження – Євген Полтенко.
Напрямок дослідження, загальний контроль за його виконанням, редакційні пропозиції та суттєву допомогу забезпечив Іван Гончарук, спеціаліст з питань верховенства права та доступу до правосуддя Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Фінальний аналітичний звіт “Комплексне правове мапування чотирьох видів судових справ” (українською мовою)
«Шлях до правосуддя на сході України: закони та реальність» резюме дослідження «Комплексне правове мапування чотирьох видів судових справ» (українською мовою)
Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми ООН та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!
Надрукуйте постер
Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi
Станьте волонтером
Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим
Потрiбна консультацiя?
Онлайн
Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).
В офiсi
Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.
Приєднатися
Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.
Підтримати
Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.