facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

МПР презентує Програму «Правоспроможна громада» на World Justice Forum 2022 в Гаазі

Програма «Правоспроможна громада» отримала спеціальну відзнаку  Міжнародного конкурсу «World Justice Challenge» в номінації «Доступ до правосуддя»

Навчально-практична програма «Правоспроможна громада» створює унікальну можливість для громад спланувати, підготувати та провести дослідження правових потреб своїх мешканців. Це дослідження стає основою дорожньої карти для розв’язання системних проблем та залучення до її впровадження жителів громади. 

Програма впроваджується в Україні із 2019 року. За три роки вона охопила 17 громад із 12 областей з населенням понад мільйон осіб.

Дізнатись більше про Програму «Правоспроможна громада».

World Justice Challenge! – це глобальний призовий конкурс для виявлення, визнання та просування передового досвіду та ефективних проєктів і політик, які сприяють верховенству права в трьох номінаціях: доступ до правосуддя, боротьба з корупцією та відкритий уряд, рівні права та недискримінація. 

Загалом з усього світу обрано 30 фіналістів та 10 спеціальних відзнак із 27 країн. Україну будуть представляти ще дві з них у номінації «Боротьба з корупцією та Відкритий уряд». Фіналісти презентують свої новаторські ініціативи міжнародній колегії суддів та разом зі спеціальними відзнаками візьмуть участь у Justice Expo під час форуму World Justice Forum 2022 у Гаазі, Нідерланди.

Форум пройде із 30 травня по 2 червня. До нього також можна буде приєднатися онлайн. Реєстрація вже відкрита. Організатори забезпечують переклад російською, французькою, іспанською, арабською мовами.

Навчально-практична програма “Правоспроможна громада” впроваджується Українською школою практичних знань з питань доступу до правосуддя з 2019 року на базі мережі правових клубів #PRAVOKATOR за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги, Міжнародного фонду “Відродження”, Української фундації правової допомоги, партнерських організацій та установ і безпосередньо адмініструється Мережею правового розвитку.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×