facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

МПР запустила мапу гуманітарного реагування #StandWithUkraine

Мережа правового розвитку на своєму сайті створила мапу гуманітарного реагування. На ній ви зможете знайти контакти членських організацій МПР і дізнатися де, як і в якому форматі можна отримати правову та іншу консультаційну допомогу в різних регіонах України.

Мережа продовжує роботу з кризового реагування в умовах війни. Організації Мережі працюють за декількома напрямами і продовжують надавати допомогу людям, які страждають внаслідок російської агресії, чиї права порушуються.  

Серед наших членських організацій ми зібрали інформацію, хто і чим зараз може допомогти, робочі контакти, за якими люди можуть звертатися онлайн та в офісах організацій (де безпекова ситуація це дозволяє). На основі цих даних ми створили і запустили на нашому сайті онлайн-мапу з актуальною інформацією.

Натиснувши на іконку з позначкою організації у вашому регіоні, ви можете дізнатися контакти, адресу, телефони для звернень, в якому форматі та в який час надається допомога (онлайн, в офісі, у центрі біженців тощо).

Нагадаємо також про наші інші формати гуманітарного реагування:

  • продовжує працювати онлайн-чат МПР, де ви можете отримати безоплатну консультацію юриста: https://ldn.org.ua/section/legal-help/
  • на сайті МПР ми запустили спеціальну рубрику #StandWithUkraine, де акумулюємо актуальну правову інформацію для постраждалих внаслідок війни в Україні:https://ldn.org.ua/stand-with-ukraine/
  • поширюємо актуальну інформацію іншими інформаційними каналами: Фейсбук – https://www.facebook.com/legaldnetwork, Телеграм – https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Слава Україні!

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×