У Кам’янці-Подільському презентували зріз громадської думки про роботу поліції
Дата публікації: 13.04.2017
Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського презентувала громадськості результати опитування щодо задоволеності населення роботою органів Національної поліції в південних районах Хмельницької області.
Дослідження громадської думки проводилося представниками Офісу в рамках проекту “Забезпечення ефективної взаємодії поліції з громадськістю”. Детально з його результатами можна ознайомитися за посиланням.
До участі в заході 23 березня долучились представники громадськості, органів влади, місцевого самоврядування та, власне, герої опитування – представники Національної поліції.
Активну участь в обговоренні результатів дослідження взяли заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук, керуючий справами Кам’янець-Подільської районної ради Юрій Шубарський, начальник Кам’янець-Подільсьго ВП ГУНП у Хмельницькій області Борис Сушицький та його заступник Юрій Плюта, начальник Дунаєвецького ВП ГУНП в Хмельницькій області Петро Фурман та його заступник, керівник патрульної поліції Дунаєвецького ВП ГУНП в Хмельницькій області Валерій Вишневський, а також член Регіональної робочої групи з питань співпраці та взаємодії громадськості з органами, що координуються Міністром внутрішніх справ, Валентина Магілат.
Фото: Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського.
Кам’янець-Подільський офіс Мережі правового розвитку представляла його очільниця Вікторія Ільчишена, адвокат Максим Ільчишен і юрист Офісу Максим Романюк.
Фото: Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського.
Учасники презентації звернули увагу, що сьогодні поліція має певний кредит довіри від мешканців Хмельниччини і зобов’язана виправдати очікування громадськості, окреслили можливі шляхи конструктивної співпраці та інструменти залучення населення до забезпечення порядку та безпеки в громадах.
Фото: Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського.
Присутні із приємністю відзначили, що громадяни готові надавати допомогу поліції. Так, майже 75% опитаних згодні сприяти правоохоронцям у підтриманні безпечного середовища в місті, в тому числі шляхом спільного патрулювання вулиць (14%), участі у забезпеченні громадського порядку під час проведення масових заходів (10%) та участі в заходах, спрямованих на боротьбу з окремим видами правопорушень (17%). Найбільш значна частина респондентів готові допомагати поліції, повідомляючи про правопорушення чи злочини.
Фото: Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського.
Підводячи підсумки, учасники зустрічі визначили концептуальні точки взаємодії між поліцією та громадськістю і погодились з тим, що дане опитування дало початок новому етапу співпраці правоохоронних органів з населенням за моделлю «Community policing».
Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!
Надрукуйте постер
Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi
Станьте волонтером
Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим
Потрiбна консультацiя?
Онлайн
Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).
В офiсi
Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.
Приєднатися
Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.
Підтримати
Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.