facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Учасники тренінгу “Доступність соціальних прав для молодих людей” завітали до Кам’янці-Подільського офісу Мережі правового розвитку

Дата публікації: 15.06.2017

14 червня до приймальні Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку, що діє при Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського з ознайомчим візитом завітали представники Офісу Ради Європи в Україні – Київ та учасники тренінгу, який проходитиме в Кам’янці-Подільському упродовж тижня.

На тижневий тренінг, організований молодіжним департаментом Ради Європи та Мiнiстерство молоді та спорту України, з’їхалася молодь із найбільших міст – Києва, Харкова, Івано-Франківська, Миколаєва, Дніпра, Запоріжжя та інших. Всі вони представляють у форматі 50/50 місцеві органи влади та інститути громадянського суспільства.
Керівник Кам’янець-Подільського офісу Мережа правового розвитку Вікторія Ільчишена розповіла відвідувачам про історію створення та становлення Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського, про пілотний проект з надання безоплатної правової допомоги бідним верствам населення, в рамках якого створено на базі Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського Центру правової інформації та консультацій у м. Кам’янець-Подільському. Йому передувало укладення тристороннього Меморандуму, який підписали директор програми “Верховенства права” Міжнародний фонд “Відродження” Роман Романов, Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич та тодішній президент Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського Максим Ільчишен. Згодом Центри правової інформації та консультацій об’єдналися та утворили неформальну Мережу Центрів правової інформації та консультацій (ЦПІК) і у 2015 році офіційно зареєстрували Мережу Центрів правової інформації та консультацій, а у 2016 році на загальних зборах, що відбулися у Кам’янці-Подільському прийняли рішення, за яким Мережа ЦПІК стала Мережа правового розвитку. З цього розпочалася історія Мережі правового розвитку, – наголосила Вікторія Ільчишена.

Гості дізналися про найцікавіші проекти, які реалізовуються Асоціацією: “Управнення громад через забезпечення доступу громадян до правових послуг”, Community policing: «Забезпечення ефективної взаємодії поліції з громадськістю», а також про участь представників Асоціації у першій в Україні програмі Моніторингу судових процесів в Україні в якості спостерігачів судових засідань, за допомогою яких можна виявити та систематизувати значні порушення, що допускаються суддями при відправленні правосуддя.
Далі учасники ознайомчого візиту більш детально ознайомилися із Звітом Мережі правового розвитку за 2016 рік (повна версія звіту: https://ldn.org.ua/pages/reports/), про діяльність, значні досягнення і перспективні плани Мережі правового розвитку та її офісів.

Автор: Тетяна Петрунькова

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×