facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Українці досягли суттєвих успіхів у розвитку НУО та покращенні доступу людей до правосуддя – канадська експертка

Дата публікації: 26.11.2018

Офіс Виконавчої дирекції Мережі правового розвитку відвідала представниця канадської спільноти параюристів Нан Норманд, яка, до того ж, є експерткою Юридичної клініки Північно-західної громади, Канада (Nortrhwest Community Legal Clinic).

У зустрічі також взяли участь координаторка Програми “Права людини та правосуддя” МФ “Відродження” Ольга Гальченко, виконавчий директор МПР Євген Полтенко, менеджерка з організаційного розвитку МПР Людмила Савченко, програмка асистентка МПР Анастасія Рева та менеджер з комунікацій МПР Сергій Рибак.

Захід відбувся 23 листопада 2018.

Євген Полтенко розповів канадській гості про різні напрямки роботи Мережі правового розвитку, особливості діяльності спілки, про використання онлайнових інструментів для підвищення ефективності її роботи. Він також звернув увагу експертки на специфіку недавнього проведення моніторингу офісів Мережі.

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР

Людмила Савченко детально зупинилась на питаннях розвитку Мережею шкільної медіації та підтримку нею діяльності шкільних шкіл порозуміння. Також вона висвітлила різні аспекти організаційного розвитку членів МПР, заходи, які здійснюються задля підвищення спроможності регіональних офісів спілки.

На фото справа наліво: Людмила Савченко, менеджерка з організаційного розвитку МПР, та Анастасія Рева, програмка асистентка МПР

Зі свого боку, Нан Норманд пояснила, яким чином параюристи та громадські організації Канади захищають права жителів країни, про виклики, які їм доводиться вирішувати, особливо у віддалених районах. При цьому вона відзначила ті успіхи, яких вже було досягнуто в Україні щодо розвитку інституту параюристів/громадських радників та у покращенні доступу людей до правосуддя.

На фото: Нан Норманд, параюристка, експертка Юридичної клініки Північно-Західної громади, Канада
На фото: Ольга Гальченко, координаторка Програми “Права людини та правосуддя” МФ “Відродження”
На фото: Анастасія Рева, програмна асистентка МПР
На фото: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

Нагадаємо, що 28 листопада 2018 у Києві відбудеться міжнародна конференція “Громадські радники: спільнота та розвиток”. Під час заходу обговорюватимуть такі питання:
– світовий досвід розвитку параюридичних спільнот, презентований міжнародними експертами;
– реальні успішні історії та досягнення громадських радників України;
– налагодження партнерських зв’язків у сфері доступу до правосуддя.

Організатори заходу – Міжнародний фонд “Відродження”,  Міністерство юстиції України, Мережа правового розвитку, Координаційний центр з надання правової допомоги та Українська фундація правової допомоги.

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

На фото справа наліво: Ольга Гальченко, координаторка Програми “Права людини та правосуддя” МФ “Відродження” ; Людмила Савченко, менеджерка з організаційного розвитку МПР; Анастасія Рева, програмна асистентка МПР; Нан Норманд, експертка Юридичної клініки Північно-західної громади, Канада; Євген Полтенко, виконавчий директор МПР

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×