facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Анонс: Відкрито набір до Вінницької Регіональної школи партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО»

Дата публікації: 26.04.2023

ГО «Право » запрошує до Регіональної школи партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО». Також розпочинаємо відбір команд із Вінницької області, які за підтримки Київського Діалогу* здійснюватимуть діяльність, спрямовану на місцевий розвиток.

Що чекає на учасників та учасниць школи:

  1. Навчання, а саме — 1 чотириденний тренінг, орієнтовно відбудеться в першій половині червня, під час якого учасники/ці:
  • ознайомляться з досвідом проведення соціологічних досліджень, метою яких є виявлення проблем та потреб внутрішньо переміщених осіб, а також розробки, адвокатування затвердження та реалізації Плану інтеграції внутрішньо переміщених осіб в життя громади;
  • навчаться будувати ефективну взаємодію органів місцевого самоврядування з громадськістю, а також використанню інструментів локальної демократії для представлення інтересів громадськості в стосунках з органами місцевого самоврядування;
  • отримають теоретичні знання про донорські організації, які надають кошти на підтримку ВПО, дізнаються, яка взагалі підтримка може надаватися міжнародними та вітчизняними організаціями, а також отримають практичні знання та навички щодо підготовки заявок для участі в конкурсах від донорських організацій;
  • попрацюють над розробкою проєктних заявок для участі в конкурсі мінігрантів в рамках конкурсу, який буде оголошено по завершенню програми навчання.
  1. Можливість отримати фінансування для реалізації малих проєктів у своїх громадах — (до 1000 євро);
  2. Менторство від експертів та експерток проєкту під час навчання та реалізації проєктів у своїх громадах.

По завершенню програми учасники та учасниці зможуть долучитися до спільноти випускників Київського Діалогу, яка налічує представників та представниць понад 10 областей.

Для участі в конкурсі потрібно до 10 травня 2023 року включно заповнити ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ.

Критерії відбору команд (обов’язкові умови):

  • Наявність у команді 3-5 осіб, із числа представників ОМС та громадських активістів, які дотичні до роботи з внутрішньо переміщеними особами у своїй громаді;
  • Наявність у команди спільного бачення щодо вирішення проблем ВПО у своїх громадах;
  • Наявність ідеї, реалізація якої сприятиме вирішенню проблем ВПО;
  • Наявність мотивації та готовності бути учасниками навчальних заходів.

Конкурс проводиться в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

*Київський Діалог — це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «Право».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×