facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Відбулась організаційна зустріч із підготовки до нового Моніторингового циклу

Дата публікації: 13.09.2019

Автори: Юлія Сучок - інтернка Мережі правового розвитку; Денис Губашов - менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку.

9 вересня в м. Київ відбулася організаційна зустріч щодо підготовки та проведення Моніторингу організацій-членів Мережі правового розвитку у 2019 році. Мережа правового розвитку вже вчетверте проводить моніторинг офісів та вдруге запрошує незалежних зовнішніх експертів, яких відбирає на конкурсній основі.

Мета моніторингу – оцінити 95 параметрів по 9 основних напрямках роботи офісів: стратегічний менеджмент, людські ресурси, ефективний менеджмент, комунікації та партнерство, професійність, фінансова спроможність, впізнаваність та впливовість, експертно-правова підтримка громад, дотримання стандартів мережі.

Більше про моніторинговий цикл ви можете дізнатись за цим посиланням.

Члени Правління Мережі правового розвитку, регіональні координатори та працівники виконавчої дирекції спільно з зовнішніми незалежними експертами на координаційній зустрічі із підготовки до моніторингу Мережі правового розвитку у 2019 році

Основною метою зустрічі було вироблення спільного бачення щодо реалізації моніторингу усіма учасниками даного процесу. До участі в заході долучилися учасники моніторингових груп: регіональні координатори, члени Правління Мережі та зовнішні незалежні експерти, які пройшли відбір.
Також на зустріч були запрошені професійні тренерки із організаційного розвитку: Оксана Косенко – спеціалістка з організаційного розвитку організацій громадянського суспільства ПРООН в Україні, та Ганна Шевченко – експертка з організаційного розвитку програм USAID та ПРООН в Україні.

Після короткого вітального слова та знайомства усіх учасників зустрічі розпочалася робота, наповнена бурхливими обговореннями та пропозиціями щодо організації майбутнього моніторингу.
Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку, представив методологію та інструментарій, які будуть застосовуватися під час моніторингу Мережі. Спільний і чітко окреслений інструмент, яким керується моніторингова група, є запорукою об’єктивного аналізу діяльності будь-якої організації, що є членом Мережі. Це, в свою чергу, дозволяє визначити зони розвитку для офісів та підготувати організаційні плани на 2020 рік.

Головним завданням моніторингу є посилення спроможності та розвиток організацій-членів Мережі.
Варто зазначити, що важливим етапом моніторингу є безпосередній візит до офісів мережі. Оксана Косенко спільно з представниками моніторингових груп окреслила найважливіші моменти, на які потрібно звернути увагу при аналізі діяльності, візиті до організації, спілкуванні із бенефіціарами та стейкхолдерами, завля визначення рівня впливу організації на цільову аудиторію.

Моніторингова група спільно з незалежним експертом працюює над планом моніторингововго візиту

Основним викликом моніторингу є визначення потенціалу і можливостей для розвитку кожного учасника Мережі, тому невід’ємним аспектом є формування плану організаційного розвитку як методу посилення спроможності організації. Ганна Шевченко виокремила основні пункти для реалізації даного плану, окреслила його практичне значення. Експертка зосередила увагу на тому, що подібна практика дає змогу організаціям не лише покращити свою повсякденну роботу, але і підвищує впевненість працівників у своїх силах та їхню мотивацію працювати на результат.

Наталя Бімбірайте – Голова Правління Мережі правового розвитку із вітальним словом учасникам заходу

Не менш важливою залишається тема інформаційного супроводу проведення моніторингу. Денис Губашов, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку, окреслив важливість висвітлення процесу моніторингу у соціальних мережах та на комунікаційних платформах організацій. Відкритість і прозорість формує довіру до Мережі як у людей, що потребують допомоги, так і у партнерів та організацій-членів Мережі.
Після інформативних виступів експертів, учасники зустрічі перейшли до вирішення практичних питань щодо проведення Моніторингу 2019: формування моніторингових груп та затвердження графіку проведення візитів. Модераторкою даного блоку виступила Людмила Савченко, менеджерка з організаційного розвитку Мережі правового розвитку.

Після вирішення всіх нагальних питань учасники підбили підсумки зустрічі та узгодили свої майбутні кроки для проведення моніторингу.

Більше фото із заходу за цим посиланням.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Array ( [0] => https://ldn.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/ACFrOgC6KxDx7gkXRV0D7cPnD2sE-TKYfKPsLnncNQw7Vuq349LmTyyDAftIGHXktzeWFIIUBHAsF_vN-PAFFY5WysBY7NNdL0V0WehkIdnxE-HXVOYWFNeNS8EtCi0.pdf )

Прикріплені файли

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×