facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Андрій Місяць

Дата публікації: 05.06.2017

Освіта: Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «юрист» (диплом з відзнакою); Академія адвокатури України, спеціальність «Правознавство», кваліфікація – «магістра права» (диплом з відзнакою). З березня 2003 року – по даний час займається адвокатською діяльністю, є членом Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. З 2008 року – керівник Центру надання правової інформації та правових консультацій, який надає безоплатну правову допомогу малозабезпеченим громадянам. У вересні 2010 року Місяць А.П. став ініціатором заснування Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга» та обраний головою даної громадської організації. Адвокатську діяльність успішно поєднує з науково-педагогічною роботою на посаді доцента Хмельницького національного університету, кандидат юридичних наук.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×