facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Віталій Охріменко

Дата публікації: 09.01.2017

Приєднався до Мережі правового розвитку заради розбудови в Україні децентралізованої та спроможної системи доступу до правосуддя, яка була б орієнтована на потреби людей та глибоко інтегрована з місцевим самоврядуванням, підсилюючи його, але при цьому зберігаючи свою незалежність заради відстоювання цінностей та прав людини.

До цього працював для досягнення цієї мети більше 6-ти років в Координаційному центрі з надання правової допомоги, зосереджуючись на стратегічних напрямках розбудови системи безоплатної правової допомоги України. На цьому етапі зосереджувався на розвитку мережі з понад 550 офісів надання правової допомоги, планував та впроваджував механізми інтеграції цих офісів в територіальні громади для посилення їх правової спроможності, а також займався розробкою механізмів дослідження правових проблем та потреб громадян.

Також був долучений до розробки дизайну, становлення та розвитку мережі правових клубів PRAVOKATOR, як точок концентрації знань у сфері посилення правової спроможності та надання правової допомоги, а також місцем зустрічей та спілкування представників місцевих правових спільнот для генерації інноваційних практик у сфері доступу до правосуддя з можливістю їх швидкого поширення та впровадження в життя на рівні територіальних громад та відповідних національних інституцій.

У 2011 році закінчив з відзнакою Київський національний торговельно-економічний університет та здобув кваліфікацію магістра з обліку та аудиту.

З 2012 по 2014 рік працював в Державній фінансовій інспекції України, займаючись в переважній більшості запровадженням ефективних систем державного управління через розбудову системи внутрішнього аудиту.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×