facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Коли людяність – одна зі складових комплексної правової допомоги

Дата публікації: 17.12.2018

Автор: Олена Орлова/Мережа правового розвитку

Допомогу, по яку звернувся до Станично-Луганського офісу Мережі правового розвитку місцевий пенсіонер, не назвеш лише безоплатною правовою. Це також були взаємна підтримка, прояв людяності та фахове посередництво. І вже не вперше в умовах прифронтової зони, до якої належить цей край, співробітники Офісу, їхня небайдужість та гуманність стають чи не єдиною рятівною соломинкою для людей.

До Офісу при громадській організації «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» звернувся Іван Андрійович Данилко*. Він – пенсіонер, має статус «Дитина війни». Розповів, що опинився у скрутних життєвих умовах. Його дружина, теж пенсіонерка, тяжко хворіє: перенесла інсульт, як наслідок – паралізована. І тепер двох невеликих пенсій подружжя на догляд, медикаменти та навіть на елементарні щоденні речі вкрай не вистачає. Єдине, про що просив чоловік: за можливості допомогти з дорогими ліками та памперсами для лежачої хворої. Адже шукати підтримки йому більше було ніде.
Працівники Офісу – юрист Олександр Левенець та керівник Микола Філіппов – особисто оперативно звернулися з проханням допомогти до гуманітарних благодійних організацій, які діють на час АТО у Станично-Луганському районі, а також до територіального центру надання допомоги громадянам похилого віку Управління праці та соціального захисту населення Станично-Луганськоі райдержадміністрації.
Допомога прийшла швидше, ніж очікував Іван Андрійович: подружжя отримало те, що кожного дня рятувало життя і зберігало сили стареньких – ліки та памперси для лежачої хворої.

Водночас співробітники Офісу в дуже нелегких умовах, що тривають ось уже протягом понад чотирьох «воєнних» років, продовжують постійно надавати безоплатну правову допомогу всім, хто її потребує. Так, лише у листопаді 2018 року юридичні консультації тут отримали 36, допомогу у складанні документів – 23 мешканців Луганщини.

* Персональні дані змінено з етичних міркувань.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×