Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Ефективну модель безоплатної правової допомоги запровадять у донецьких містах

У Краматорську 25 березня створено підготовчу групу з розробки ефективної моделі безоплатної правової допомоги.

Ця подія відбулась за ініціативи Громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу». Модель безоплатної правової допомоги поширюватиметься на Слов’янськ, Краматорськ та Лиман. Протягом наступного місяця експерти планують розробити пакет документів для органів місцевого самоврядування, необхідних для створення системи безоплатної первинної правової допомоги. Учасниками робочої групи стали представники Краматорської та Слов’янської міських рад, представники Місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, запрошені експерти у юридичній сфері.

Перед підготовчою групою постають важливі завдання – розробка пакету документів для органів місцевого самоврядування Слов’янська, Краматорська та Лиману, організація громадського обговорення моделі безоплатної правової допомоги в громадах, вдосконалення процедурних документів, що регламентують роботу Центру правової інформації та консультацій і Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, внесення розроблених документів на розгляд місцевих рад.

У межах роботи підготовчої групи протягом місяця ми плануємо розробити документи для розгляду в органах місцевого самоврядування Слов’янська, Краматорська та Лиману, що буде включати в себе дієві механізми інтеграції вторинної та первинної правової допомоги, ефективні механізми захисту прав мешканців Донбасу, – відмітив голова ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» Сергій Коваленко.

Довідка
Даний проект “Розвиток та інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги у Слов’янську, Краматорську та Красному лимані” виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00 кожного дня (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×