Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

На Вінниччині юристи консультують безоплатно (відео)

Вже більше 20 років жителям Вінниччини надають безоплатну правову допомогу в Подільському центрі прав людини. З 2014 року фахівці останнього приєдналися до всеукраїнської мережі Центрів правової інформації та консультацій

Через портал «Правовий простір», що об’єднує 42 Центри та висвітлює роботу даної мережі, скористатися безоплатними послугами юриста можуть користувачі Інтернету. Для цього треба зайти на сайт http://legalspace.org/ і залишити питання в чаті або розділі Отримати допомогу/задати питання юристу.

Детальніше у відео

P.S. Центри правової інформації та консультацій створені та працюють за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя»Міжнародного фонду “Відродження” в межах “Правової допомоги малозабезпеченим і вразливим групам громадян”. Детальніше продіяльність мережі Центрів, засади та принципи роботичитайте на сайті«Правовий простір»

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження»

МЕДІА

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00 у будні дні (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×