Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Сall-центр на допомогу вимушеним переселенцям, які живуть з ВІЛ

У Слов’янську з вересня на базі Громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу» працює call-центр для вимушених переселенців, які живуть з ВІЛ.

Спеціалісти центру надають телефоном консультації про оформлення необхідних документів для отримання лікування, соціальної допомоги, тимчасового житла, працевлаштування, тощо.Якщо необхідно, консультанти Центру запрошують вимушених переселенців до офісу або самі виїжджають до клієнтів.

collcentre1

Нагадаємо, що з липня у Слов’янську працює окремий підрозділ на базі Центру правової інформації та консультацій – «Допомога ВПО, які живуть з ВІЛ», спеціалісти якого надають юридичну та психологічну допомогу переселенцям з різних груп ризику. І вже понад 50 внутрішньо переміщених осіб, які живуть з ВІЛ, отримали правову допомогу фахівців громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу».

Call-центр відкрито за підтримки проекту «Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні», що реалізується ПРООН.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00 у будні дні (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×