Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

У Сєверодонецьку вимушені переселенці навчались у «Школі права»

Сєверодонецькі вимушені переселенці дізнавались про захист прав споживачів, про грамотну взаємодію з фінансовими установами, про вирішення інших правових проблем під час тренінгу «Школа права».

11 грудня їх зібрала на навчання Громадська організація «Громадська платформа».

Подібні заходи є важливим елементом правової просвіти переселенців на Луганщині. Завдяки навчанню вони отримують корисні знання про захист своїх прав та необхідні дії у випадку зловживань з боку держави чи приватних осіб, – зазначив керівник організації «Громадська платформа» Сергій Кошель.

Під час навчання учасники слухали лекції досвідчених юристів на теми захисту прав споживачів, протидії порушенню прав громадян у відносинах з банками та фінансовими установами, доступу до публічної інформації громадян, вирішенню проблем спадкового характеру при відсутності правовстановлюючих документів, у той час як майно знаходиться на непідконтрольній Україні території.

Нагадаємо, що з жовтня на Луганщині працюють юридичні приймальні ГО «Громадська платформа», у яких внутрішньо переміщені особи можуть отримати необхідну правову допомогу та консультації, звернувшись за наступними адресами:

м. Рубіжне, вул. 30 років Перемоги 5, 2-й поверх.

м. Лисичанськ, пр. Ленина 139.

м. Сєверодонецьк, пр. Радянський 59 а, к.228.

Контакти гарячої лініїЦентру правової інформації та консультацій:

+380 (93) 138 91 48

Режим роботи: цілодобово.

Довідка
Ініціатива «Організація ефективної системи надання безоплатної правової допомоги для ВПО в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Лисичанськ» реалізується ГО «Громадська платформа» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00 у будні дні (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×