Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Учаснику АТО допомогли отримати нову професію

Оплата вартості навчання учасників АТО здійснюється відповідно до Програми 2505170 «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)» та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179.

Іван Олександрович Соловей* хотів навчатися на водія транспортних засобів категорії «В, С, С1». Після завершення навчання йому повідомили, що соцзахист оплатив лише вартість навчання на водія категорії «В», а за інші дві категорії доведеться доплатити.

Юристи Хмельницького офісу Мережі правового розвитку при ГО «Подільська правова ліга» підготували учаснику АТО звернення на Управління праці та соціального захисту населення, де містилося прохання:

  • надати копію договору про надання послуг із здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (в даному випадку стосовно Івана Олександровича Солов’я) між Управлінням праці та соціального захисту населення та автошколою;
  • забезпечити навчання згідно з Програмою 2505170 «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)», при цьому професія – водій транспортних засобів категорії «В, С, С1»;
  • надати письмову відповідь на звернення в установлений законом термін.

Заява Івана Солов’я була розглянута у день її подання. Сьогодні чоловік допущений до складання іспитів у автошколі і незабаром (якщо добре складе іспити) отримає нову професію – водій транспортних засобів категорії “В, С, С1”.

*Ім’я змінено з етичних міркувань.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи читайте на сайті «Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00 кожного дня (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×