facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

29 листопада 2018 в Києві відбудеться 7 форум організаційного розвитку громадянського суспільства

Дата публікації: 16.11.2018

Форум – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку. Щороку понад 1000 представників громадських і благодійних організацій України, донорських інституцій, медіа та органів влади збираються разом, щоб визначити напрями розвитку громадянського суспільства на наступний рік.

Темою Форуму-2018 є «Мрія 3.0 Спроектований вплив». Мрія 3.0 – за аналогією з програмним забезпеченням 3.0 – це мрія, сформована самоорганізацією та самозалученням громадян. Об´єднана великою мрією спільнота активних і відповідальних українців здатна на дива, яких не бачив світ. Відтак Форум пропонує подивитися на мрію – як на амбітний проект, що його ми можемо реалізувати всі разом!

Формат Форуму – багато локацій, де одночасно відбувається багато подій. 11 майданчиків працюватимуть протягом цілого дня, щоб надихнути та збагатити учасників максимально корисною інформацією. Тренінги з фандрайзингу та проектного менеджменту, дискусії та обговорення, «відкриті інтерв’ю», презентації, виставка-продаж соціальних бізнесів, зустрічі з спеціально запрошеними зірками громадського сектору – на Форумі буде все і навіть більше!

Реєструйтеся та приходьте: http://cd-platform.org/forum

Бонус: спеціально для учасників Форуму представники провідних донорських організацій та проектів готують презентації щодо своїх пріоритетів співпраці з громадянським суспільством на 2019 рік.

***

Довідково: Вперше “Форум з організаційного розвитку” відбувся у 2012 році, а минулорічними учасниками Форуму стали понад 1700 представників ОГС України та 11 інших країн світу: http://bit.ly/2jvEMx7

Щороку велика кількість донорів та партнерів підтримують Форум і долучаються до його проведення: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Програма розвитку ООН в Україні, Уряд Швеції (Sida), Представництво ЄС в Україні, Офіс ради Європи в Україні, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.

Учасники Форуму – це представники українських благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×