facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Делегація Киргизстану ознайомиться з досвідом Мережі правового розвитку щодо надання БПД

Дата публікації: 07.05.2018

14-16 травня відбудеться візит в Україну делегації з Киргизької Республіки.

Мета поїздки – ознайомлення з реалізацією правової допомоги для вразливих верств населення в Україні у контексті надання безоплатної правової допомоги (БПД) і правових можливостей бідних верств населення.

Під час поїздки члени делегації планують вивчити українську модель роботи неурядових провайдерів БПД. Вони ознайомляться з механізмом їхнього співробітництва з органами місцевого самоуправління, а також з вітчизняним досвідом реалізації правової допомоги у цивільних та адміністративних справах.

Учасники делегації дізнаються про роботу Координаційного центру з надання правової допомоги, відвідають регіональні та місцеві центри та бюро правової допомоги. Вони також отримають уявлення про роботу Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України.

15 травня делегація відвідає офіс Виконавчої дирекції Мережі правового розвитку, ознайомиться з її діяльністю як недержавного провайдера правової допомоги.

На цей день також запланована поїздка делегації до Білоцерківського офісу МПР при Білоцерківській міській громадській організації «Правова єдність». На його прикладі учасники візиту дізнаються про співробітництво українських недержавних провайдерів БПД з органами місцевого самоврядування і про наявні в Україні механізми перенаправлення клієнтів різним провайдерам правової допомоги.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×