facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Доступ до правосуддя, безпеки та соціального захисту на Сході України

Дата публікації: 19.02.2021

26 лютого 2021 року о 12:00 засобами Zoom із прямою трансляцією на Фейсбук-сторінці Мережі правового розвитку відбудеться презентація результатів громадського моніторингу.

Під час заходу буде можливість ознайомитися з результатами дослідження, яке протягом 2020 року проводили громадські активісти Донецької та Луганської областей. Із презентації ви дізнаєтесь, як забезпечується для місцевих мешканців доступ до правосуддя, безпеки та соціального захисту, які позитивні практики та сфери розвитку для органів місцевого самоврядування були виявлені за результатами дослідження.  

Дослідження відбувалось у межах проєкту «Посилення експертного потенціалу ОГС Донецької та Луганської областей для здійснення моніторингу доступу до правосуддя та безпеки на місцевому та обласному рівнях», що був реалізований у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Королівства Нідерландів.

Упродовж заходу ви отримаєте відповіді на такі питання:

  1. Як саме відбувалося дослідження та за якою методологією. 
  2. Соціальний захист для вразливих категорій, гідний рівень життя, безпека громади, доступ до правосуддя очима місцевих мешканців крізь призму інструменту моніторингу.
  3. Шляхи вирішення наявних проблем.

Модератор заходу: Максим Петров, експерт з адвокації.

Спікери заходу: 

  • Іван Гончарук спеціалістка із питань верховенства права та доступу до правосуддя Програми ООН із відновлення та розбудови миру;
  • Наталія Єсіна – експертка проєкту, виконавча директорка Північної правозахисної групи;
  • Тарас Щербатюк – експерт проєкту та керівник Черкаської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Євген Полтенко – керівник проєкту, виконавчий директор ГС «Мережа правового розвитку»; 
  • Андрій Галай – розробник методології Місцевого індексу прав людини;
  • Сергій Кошель – координатор проєкту в Луганській області;
  • Олексій Кормілецький – координатор проєкту в Донецькій області;

Активісти, які проводили дослідження у наступних громадах: Красноріченськ, Кремінна, Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Станиця Луганська, Щастя, Бахмут, Волноваха, Дружківка, Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ.

Для довідки

Організація презентації відбудеться у межах проєкту «Посилення експертного потенціалу ОГС Донецької та Луганської областей для здійснення моніторингу доступу до правосуддя та безпеки на місцевому та обласному рівнях», що реалізує ГС «Мережа правового розвитку» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Королівства Нідерландів.
Погляди, висловлені під час заходу, належать учасникам та не обов’язково відображають погляди та позицію Програми, Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Королівства Нідерландів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди  Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×