facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

ЕКСПЕРТНА ДИСКУСІЯ: «Захист жінок і чоловіків від гендерно зумовленого насильства: запити громадян та можливості громад»

Дата публікації: 26.05.2021

1 червня 2021 р. з 14:00 до 15:45 у м. Біла Церква відбудеться експертна дискусія на тему «Захист жінок і чоловіків від гендерно зумовленого насильства: запити громадян та можливості громад»

У березні 2021 року членська організація Мережі правового розвитку «Правова єдність» в межах навчально-практичної програми «Правоспроможна громада» провела ґрунтовне соціологічне дослідження щодо проблем домашнього насильства в Узинській об’єднаній територіальній громаді, що на Київщині. З’ясували, як жінки та чоловіки вирішують цю болючу проблему, як реагує на виклики влада, поліція, громада, якої допомоги потребують жертви домашнього насильства.

Головна мета заходу – презентувати результати соціологічного дослідження щодо проблем домашнього насильства в Узинській територійальній громаді Київської області.

Завдання заходу: 

  • з’ясувати реальний стан протидії домашньому насильству в умовах пандемії COVID-19 у Білоцерківській, Узинській, та Фурсівській територіальних громадах Київщини;
  • обговорити заходи та механізми реагування на випадки вчинення домашнього насильства задля системного подолання проблеми.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

14.00 – 14.15 – Вітальна кава. 
14.15 – 14.30 – Презентація результатів соціологічного дослідження щодо проблем домашнього насильства в Узинській об’єднаній територіальній громаді  – О. Настіна, голова БМГО «Правова єдність».
14.30– 15.30 – Виступи запрошених, обговорення.
15.30 – 15.45 – Підбиття підсумків, резолюція заходу.
15:45 – Неформальне спілкування, смачна кава та канапки.

З питань участі в заході просимо звертатись до Інни Малишко за номером телефону +380 96 168 60 85

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×