facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Гранти для бізнесу – від отримання до оподаткування

Дата публікації: 17.11.2022

В умовах війни все більше бізнесу потребує фінансової підтримки для відновлення або розвитку своєї діяльності. На сьогодні існує багато різних програм від держави та інших фінансових донорів, проте не всі представники бізнесу наважуються подати заявку на отримання фінансування. Перешкодою стають питання щодо процедури отримання гранту, нюанси заповнення заявок та необхідної документації, а також особливості оподаткування отриманого гранту.

На вебінарі ми розповімо про:

  • види державних програм підтримки малого та середнього бізнесу;
  • види грантів від міжнародних організацій, гранти через банки;
  • практичні поради щодо оформлення заявок;
  • де шукати інформацію про діючі грантові програми;
  • відмінності бюджетних та інших грантів;
  • особливості оподаткування грантів;
  • можливі ризики при використанні грантів.

Коли: 29 листопада 2022 року, 10.00 – 11.30

Де: онлайн засобами ZOOM, посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам/цям напередодні вебінару. Реєстрація за посиланням https://bit.ly/opodatkuvannagrantiv 

Захід буде цікавий для представників малого та середнього бізнесу

Спікерки: 

Анна Карпенко, експертка з питань фінансів та оподаткування; 

має досвід в бухгалтерії та фінансів 15 років та 2 роки у сфері консалтингу. З березня 2022 року почала співпрацювати з Мережею правового розвитку як експертка з питань фінансів та оподаткування. З цього часу надає консультації малому і середньому бізнесу, підготувала понад 20 експертних матеріалів, зокрема звіт за підсумками опитування представників малого та середнього бізнесу, долучена до адвокаційної кампанії щодо внесення ключових змін до законодавства та вже має історії успіху.

Інна Колесник, юристка та тренерка ГО «Трикутник». надає безоплатну правову допомогу в межах соціальної ініціативи “Вулик Змістів”;

10 років практики корпоративним юристом (цивільні правовідносини, страхова справа, трудове та земельне законодавство), 5-річний досвід консультування pro-bono та супроводу ОГС, членкиня суду присяжних та Виконавчого комітету ОМС, громадська активістка, молодша аналітикиня ГО “Фундація Деюре”.

З початку повномасштабної війни Мережа правового розвитку розпочала консультувати малий і середній бізнес (МСБ) з питань фінансів і оподаткування, а згодом і з юридичних питань щодо релокації. Консультування отримали понад 70 представників МСБ. На найпоширеніші питання підготовлено 25 матеріалів, зокрема з питань оподаткування державних грантів. Окрім того, Мережа правового розвитку провела  опитування серед представників малого і середнього бізнесу “Податки та релокація для малого і середнього бізнесу в умовах повномасштабної війни в Україні”, в якому взяли участь 15 респондентів. Деякі із запропонованих експертних рекомендацій вже впроваджені. 

ПРОГРАМА

Що:  Вебінар “Гранти для бізнесу – від отримання до оподаткування”

Коли: 29 листопада 2022 року, 10.00 – 11.30

Де: онлайн засобами ZOOM, посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам/цям напередодні вебінару. Реєстрація за посиланням https://bit.ly/opodatkuvannagrantiv 

На вебінарі розглянемо що таке грант, процедуру отримання грантів, практичні поради для підготовки успішної заявки на отримання гранту та особливості їх оподаткування, а також ознайомимо з діючими програмами фінансування.

КолиХтоПро що
10.00 – 10.30Інна Колесникюристка та тренерка. надає безоплатну правову допомогу в межах соціальної ініціативи “Вулик Змістів” (Коломия, Івано-Франківська область)Грантова підтримка малого та середнього бізнесу. Законодавче врегулювання та практичні лайфхаки
10.30 – 10.45Питання-відповіді
10.45 – 11.15Анна КарпенкоЕкспертка Мережі правового розвитку з питань фінансів та оподаткуванняОсобливості оподаткування отриманих грантів 
11.15 – 11.30Питання-відповіді

Захід організовано  командою ГС “Мережа правового розвитку” та її партнерськими організаціями за підтримки МФ «Відродження», Фонду Ч. С. Мотта, DLA Piper Foundation, міжнародної благодійної платформи GlobalGiving та Legal Empowerment Fund (програма Fund for Global Human Rights). Зміст заходу є виключно відповідальністю громадської спілки «Мережа правового розвитку» і не обов’язково відображає погляди попередньо згаданих організацій.


P. S. Більше актуальної інформації на правову та гуманітарну тематику – у спецрубриці #StandWithUkraine. В ній акумулюємо матеріали, які можуть стати в нагоді тим, хто страждає, чиї права порушуються внаслідок війни рф проти України.


ВИ МОЖЕТЕНАШУ РОБОТУ СВОЇМ ВНЕСКОМ

Будьте в курсі кожної новини та події – підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×