facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Круглий стіл «Як забезпечується безпека в малих громадах»

Дата публікації: 22.02.2018

27 лютого 2018 у Полтаві пройде круглий стіл на тему «Як забезпечується безпека в малих громадах».

Захід відбудеться об 11.00 у приміщенні Полтавської облдержадміністрації (каб.№333) за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Спікери:

  • Наталя Бімбірайте – керівниця проекту «Шерифи для нових громад», директорка ГО «ІРЦ «Правовий простір» (м.Херсон);
  • Олена Старюк – юристка проекту «Шерифи для нових громад», керівниця громадської приймальні БО «Фонд милосердя та здоров’я» (м.Херсон);
  • Ілона Полесова – координаторка проекту «Шерифи для нових громад», редакторка онлайн газети «Вгору» (м.Херсон).

У заході візьмуть участь представники Полтавської облдержадміністрації, поліції, центру зайнятості, Центру допомоги учасникам АТО, об’єднаних територіальних громад Полтавщини тощо. Запрошуються також громадські активісти, представники громадських формувань з охорони правопорядку та місцеві ЗМІ.

У Полтавській області розпочався проект «Шерифи для нових громад». Учасники проекту мають на меті дослідити ситуацію з безпекою громад Херсонщини, Полтавщини, Харківщини та розповісти про успішний досвід ОТГ у вирішенні правових проблем.
27 лютого до Полтави завітають представники проекту з Херсона. Вони поділяться результатами дослідження щодо забезпечення безпеки у громадах Херсонщини. Розкажуть про «шерифів» зі Старої Збур’ївки, які стали відомими на всю Україну та за її межами. Документальний фільм про них – «Українські шерифи» – номінували на «Оскар» у 2016 році (режисер – Роман Бондарчук). Унікальний досвід роботи сільських шерифів може стати прикладом для наслідування у громадах інших сіл та містечок.
Також гості з Херсона повідомлять, як зараз реалізується програма «Шериф» від центру зайнятості у їхньому регіоні, та які перспективи проекту в наступні роки.

Додаткову інформацію про подію можна отримати за наступним посиланням.

Проект «Шерифи для нових громад» реалізується з грудня 2017 року Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» спільно з Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір» (м.Херсон) за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×