facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Літня школа з юридичної клінічної освіти

Дата публікації: 14.05.2018

Асоціація юридичних клінік України (АЮКУ) за сприяння Української Фундації Правової допомоги (УФПД) та за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує набір слухачів на навчання у літній школі з юридичної клінічної освіти, яка відбудеться з 5 по 8 липня 2018 р.

Для участі у літній школі буде відібрано на конкурсних засадах 22 учасники  – керівники / викладачі-куратори юридичних клінік ВНЗ України (по одному учаснику від ВНЗ). Для участі у конкурсі просимо заповнити реєстраційну Google-форму до 31 травня за наступним посиланням:

https://goo.gl/forms/SiUbb3ybLpdfBZup2

Організатори подбають про те, щоб у період початку літніх відпусток приємно було поєднувати навчання з відпочинком. Тому школа відбудеться в одному із мальовничих куточків України.

Учасники забезпечуються проживанням та харчуванням на весь час проведення заходу (4 доби, з них за проживання оплачується 3 доби). Крім того, буде відшкодована вартість проїзду залізничним чи автобусним транспортом.

Уся необхідна логістична інформація буде повідомлена відібраним учасникам літньої школи до 5 червня. Організатори не беруть на себе обов’язок пояснювати причину відмови в участі у нашому заході.

З усіх організаційних питань звертайтесь до:

Юлії Матвєєвої – представник АЮКУ – тел. 050-683-49-94;

Шейлат Афолабі – представник УФПД – тел. 066-044-32-23.

Школа організовується в рамках реалізації проекту “Розвиток інституційної спроможності Асоціації / мережі юридичних клінік України, який здійснюється у партнерстві з ВБО “Українська фундація правової допомоги”, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×