facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа правового розвитку стала співорганізатором масштабного Форуму

Дата публікації: 27.10.2017

Мережа правового розвитку стала співорганізатором масштабного VI Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства, що відбудеться 16-17 листопада 2017 р. у Києві.

Ідея Форуму – зміцнення спроможностей громадських і благодійних організацій до розбудови спільнот відповідальних та проактивних громадян, які своїми щоденними діями змінюють Україну на краще.

Форум – це найпотужніша загальнонаціональна платформа для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку. Ось уже вшосте поспіль 1 000 учасників з України та інших країн збираються в листопаді на НСК “Олімпійський”, щоб обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та донорів, навчитися новим інструментам роботи.

Форум об’єднує не тільки громадські та благодійні організації, а й представників влади, медіа, бізнесу, міжнародної донорської спільноти.

Тема Форуму 16 листопада “Практики свободи”. У головному фокусі цього дня – спроможності, які треба зміцнити громадським і благодійним організаціям, щоб свобода із далекого філософського поняття стала щоденною рутиною кожного українця.

Тема 17 листопада“Кому належить наша громада?” Другий день Форуму буде повністю присвячений практикам і інструментам роботи у громаді. Будемо ділитися кращими практиками залучення громади, дізнаватися нові інструменти та прийоми, порівнювати себе з рештою світу. Звісно ж, не залишимо осторонь і процес децентралізації. Якщо ваша команда працює з локальними спільнотами, територіальними громадами або розвиває своє місто – Другий день Форуму буде багатий відкриттями!

Форми реєстрації містять багато відкритих запитань – ми готові врахувати усі ваші побажання і пропозиції до проведення Форуму. Якщо ви хочете брати участь у двох днях подій Форуму – на кожен з них потрібно зареєструватися ОКРЕМО!

До зустрічі на Форумі!

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×