facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Місцевий індекс прав людини: інноваційний інструмент посилення правової спроможності громади

Дата публікації: 06.12.2018

 

17 грудня 2018 року Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Мережею правового розвитку за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя” проведе публічне обговорення “Місцевий індекс прав людини: інноваційний інструмент посилення правової спроможності громади”.

Захід має на меті представити Місцевий індекс прав людини (МІПЛ) – унікальний, об’єктивний та ефективний інструмент оцінки реалізації прав людини органами місцевого самоврядування з урахуванням реальних потреб через механізм громадського моніторингу, експертної підтримки та навчання для представників місцевої влади та громадськості.

Протягом 2018 року Українська Гельсінська спілка з прав людини та Мережа правового розвитку за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя” та в рамках Програми USAID “Права людини в дії” провела більше 30 моніторингів у всіх регіонах України. Результати пілотування свідчать, що інструмент МІПЛ може бути ефективно застосовано в усіх населених пунктах, зокрема тих, що розташовані поряд з зоною збройного конфлікту. Він сприяє  кращій реалізації прав людини у всіх типах громад, допомагає співпраці між органами влади та громадськістю.

Під час заходу буде продемонстровано методологію, інструментарій, результати пілотування МІПЛ та запропоновано перспективи його подальшого застосування.

До участі у заході запрошено представників органів державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних та неурядових організацій, програм розвитку місцевого самоврядування та демократії, місцевих громад,  медіа.

Захід відбудеться 17 грудня 2018 року з 14.00 до 17.00. Початок реєстрації 13:30. Місце проведення: Сіті готель (City Hotel), конференц-зал “Панорама”, вул. Богдана Хмельницького 56-A, Київ, Україна.

 

Реєстрація триватиме до 12 грудня 2018 року за електронним посиланням: https://goo.gl/forms/1tAx5JNngB5BeEkh2.

Контактна особа: Андрій Галай, координатор проекту “Місцевий індекс прав людини” (hr.index.ua@gmail.com ; +38 (066) 744 2336).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×