facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

МПР оголошує конкурсний відбір екcпертів з організаційного розвитку

Дата публікації: 09.08.2018

Громадська спілка «Мережа правового розвитку» (МПР) оголошує конкурсний відбір короткотермінових експертів з організаційного розвитку для підготовки та проведення моніторингових візитів до організацій-членів спілки в одному з 5  регіонів  України (Західному – Чернівецька, Хмельницька, Івано-Франківська та Волинська області; Південному – Херсонська, Одеська області; Східному – Харківська, Луганська, Дніпропетровська,  Донецька області; Центральному – Черкаська, Київська, і Вінницька області; Північному – Чернігівська та Сумська області) протягом вересня – листопада 2018 року.

Метою цього конкурсного відбору є залучення на конкурсній основі до складу моніторингових груп зовнішніх експертів з організаційного розвитку, що  дозволить забезпечити незалежність оцінки та уникнення конфлікту інтересів у роботі моніторингових груп.

Загальна мета моніторингу полягає в проведенні незалежної оцінки актуального рівня організаційного потенціалу організацій-членів Мережі правового розвитку та відповідності їх діяльності Стандартам Мережі правового розвитку.

 

Специфікація завдання полягає в наступному:

 • участь у підготовці, проведенні та опрацюванні результатів моніторингових візитів в одному з 5 регіонів  України (Західному – Чернівецька, Хмельницька, Івано-Франківська та Волинська області; Південному – Херсонська, Одеська області; Східному – Харківська, Луганська, Дніпропетровська,  Донецька області; Центральному – Черкаська, Київська, і Вінницька області; Північному – Чернігівська та Сумська області);
 • тривалість: в залежності від кількості організацій в регіоні (від 3 до 7 організацій, орієнтовна тривалість “польового” етапу моніторингу – 5-7 робочих днів);
 • мова: українська;
 • терміни: вересень 2018 – листопад 2018 (точні строки будуть узгоджені з відібраними експертами), дистанційний супровід подальшої підготовки організаціями планів організаційного розвитку – до 1.02.2019.

 

Ми очікуємо, що законтрактовані експерти:

 • опрацюють Інструмент оцінювання організаційного потенціалу та Стандарти Мережі правового розвитку;
 • візьмуть участь в опрацюванні та верифікації самооцінки організацій регіону, підготують до неї свої коментарі та рекомендації;
 • пройдуть ввідний інструктаж перед “польовим” етапом моніторингу;
 • у складі моніторингових груп візьмуть участь у виїзних моніторингових візитах до організацій регіону (“польовий” етап). Формат виїзного візиту передбачає виїзд на місце проведення моніторингу для зустрічі з командою організації, представниками її стейкхолдерів (громадськість, бенефіціари послуг, представники місцевого самоврядування);
 • візьмуть участь у підготовці звітів за результатами моніторингових візитів з коментарями та рекомендаціями організаціям регіону;
 • дистанційно супроводжуватимуть (надаватимуть за необхідності консультації) підготовку організаціями регіону плану організаційного розвитку на основі попередньо отриманих рекомендацій.

Для того, щоб бути розглянутими для можливої співпраці, зацікавлені особи повинні надіслати на адресу office@ldn.org.ua :

 • резюме із детальним описом кваліфікацій і попереднього досвіду, що стосується завдання, наведеного вище (обсяг резюме – до 3 сторінок) з посиланнями на приклади попереднього досвіду (звіти, відгуки, публікації тощо);
 • фінансова пропозиція вартості послуг із розрахунку вартості участі у проведенні моніторингу однієї організації;
 • бажаний регіон для участі у проведенні моніторингу (не обов’язково)

Кінцевий строк надання матеріалів: 31 серпня 2018 року (до 16:00).

Більш детальна інформація про конкурс міститься за посиланням http://ow.ly/TX1W30llbWG.

 

Цей захід проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках реалізації проекту «Інституційний розвиток Мережі правового розвитку: регіональний фокус»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×