Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Надавачі безоплатної правової допомоги підпишуть Меморандум про взаємодію

15 червня 2018 у Києві відбудеться підписання Меморандуму про взаємодію надавачів правової допомоги в Україні.

Меморандум планують укласти громадська організація «Асоціація юридичних клінік України», Координаційний центр з надання правової допомоги, громадська спілка «Мережа правового розвитку», громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» та Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги».

Метою документу є забезпечення широкого доступу громадян України, іноземців, осіб без громадянства, у тому числі біженців чи осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, до безоплатної правової допомоги.

Підписання Меморандуму стане логічним продовженням започаткованої раніше спільної роботи з налагодження механізму  перенаправлення осіб, які потребують безоплатної вторинної правової допомоги та відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» не є суб’єктами права на її отримання, між системою державної безоплатної правової допомоги в Україні та провайдерами надання такої допомоги з числа представників громадських організацій.

Зокрема, Меморандум передбачає співпрацю за наступними напрямками:

  • створення належних умов для забезпечення права клієнтів на безоплатну правову допомогу;
  • налагодження взаємодії щодо розвитку та підтримки ініціатив, спрямованих на розширення доступу клієнтів до безоплатної правової допомоги;
  • організація та проведення спільного моніторингу стану забезпечення конституційних прав і свобод людини, зокрема права на безоплатну правову допомогу, вивчення та узагальнення випадків, що можуть свідчити про наявність порушень таких прав;
  • сприяння створенню та забезпеченню функціонування на базі правових клубів «PRAVOKATOR» регіональних експертних координаційних рад, зокрема, для систематичного (не менше ніж раз на квартал) узгодження спільних заходів, актуалізації даних про правові потреби громад та регіональних надавачів правової допомоги;
  • підготовка пропозицій щодо розроблення єдиних стандартів надання безоплатної первинної правової допомоги.

Підписання Меморандуму відбудеться у приміщенні Координаційного центру з надання правової допомоги за адресою м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, 15 поверх. Захід розпочнеться об 11.00.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×