facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Підсумковий круглий стіл «Дослідження задоволеності відвідувачів суду окремими аспектами роботи суду за методологією КГЗ в рамках системи оцінювання роботи суду (СОРС)»

Дата публікації: 20.09.2019

23 вересня об 11:00 год в правовому клубі Pravokator відбудеться підсумковий круглий стіл на тему «Дослідження задоволеності відвідувачів суду окремими аспектами роботи судів Полтавської, Харківської та Чернівецької областей через оцінку відвідувачами суду».

Дата: 23 вересня (понеділок), 2019

Місце проведення: м. Київ, правовий клуб Pravokator, вул. Дмитрівська, 80, 3-й поверх

Час: 11:00 – 14:00

Учасники: представники Програми USAID “Нове правосуддя”, ГС “Мережа правового розвитку”, Державної судової адміністрації, Міністерства юстиції України, судді Полтавської, Харківської та Чернівецької областей, а також представники ГС “Українська Гельсінська спілка з прав людини” та ГО “Українська фундація правової допомоги”.

Мета заходу: Презентувати результати дослідження широкому колу громадськості та експертів, порівняти результати опитувань у судах Полтавської, Харківської та Чернівецької областей, обговорити рекомендації для вдосконалення їх роботи.

Протягом лютого-вересня 2019 року громадською спілкою “Мережа правового розвитку” спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя», в Полтавській, Харківській та Чернівецькій областях проводилося масштабне дослідження задоволеності відвідувачів суду окремими аспектами роботи суду за методологією КГЗ (картки громадського звітування) в рамках системи оцінювання роботи суду (СОРС).

Дослідження було проведено у 94 судах, де загалом було опитано 10119 респондентів. 

Одним із основних завдань дослідження було визначення пріоритетних напрямків удосконалення якості роботи конкретного суду, базуючись на запропонованій системі вимірів таких якостей як доступність суду, зручність та комфортність перебування у суді, повнота та ясність інформації, сприйняття роботи працівників апарату суду, дотримання термінів судового розгляду, сприйняття роботи судді.

Експерти оцінили сприйняття відвідувачами роботи конкретного суду та якості наданих послуг. В результаті дослідження виявлено ключові проблеми в роботі судів та підготовлено рекомендації щодо їх вирішення. Реалізація цих рекомендацій має збільшити громадську довіру до суду.

Аналітичні звіти за результатами дослідження в Харківській (http://bit.ly/2kF8Qry), Полтавській (http://bit.ly/2m19Q9p) та Чернівецькій (http://bit.ly/2kknPGY) областях.

Контактна особа: Денис Губашов, менеджер з комунікацій ГС “Мережа правового розвитку”, +38 (093) 704 80 03, hubashov@ldn.org.ua

 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Час Зміст пункту порядку денного
11:00 –11:30 Реєстрація учасників. Вітальна кава
11:30 –12:00 Вступні слова від Євгена Полтенка – виконавчого директора громадської спілки “Мережа правового розвитку” та представника програми USAID “Нове правосуддя” Томаса Вертелецього
12:00 –12:30 Презентація результатів дослідження у судах Чернівецької області
12:30 –13:00 Презентація результатів дослідження у судах Харківської області
13:00-13:30 Презентація результатів дослідження у судах Полтавської області
13:30 –14:00 Обговорення результатів дослідження. Пропозиції та висновки

 

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×