facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Послуги спеціаліста/ки по роботі з первинними даними про гуманітарні потреби та комунікації з місцевими партнерами у Миколаївській та Херсонській областях (другий тендер)

Дата публікації: 06.06.2024

Громадська спілка “Мережа правового розвитку” оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг спеціаліста/-ки по роботі з первинними даними про гуманітарні потреби та комунікації з місцевими партнерами у Миколаївській та Херсонській областях.

Метою напряму є надання послуги зі збору, обробки та структурування інформації про населенні пункти Миколаївської та Херсонської областей, включаючи дані щодо громад, їх потреб, а також організацій, які можуть задовольнити ці потреби з подальшим адмініструванням таблиць і баз даних.

У межах проєкту спеціалісти/ки будуть працювати в чотирьох частинах Миколаївської та Херсонської області:

  1. Спеціаліст/-ка в м. Миколаїв (три спеціаліста/ки). Основна зона охоплення: Баштанська ТГ, Березнегуватська ТГ, Інгульська ТГ, Широківська ТГ, Мішково-Погорілівська ТГ, Воскресенська ТГ, Первомайська ТГ, Шевченківська ТГ, Галицинівська ТГ, Станіславська ТГ, Білозерська ТГ, Чорнобаївська ТГ, Музиківська ТГ, Горохівська ТГ, Дар’ївська ТГ, Снігурівська ТГ.
  2. Мобільний спеціаліст/ка (один спеціаліст/ка) Основна зона охоплення Милівська ТГ, Борозенська ТГ, Новораївська ТГ, Великоолександрівська ТГ.
  3. Мобільний спеціаліст/ка (один спеціаліст/ка). Основна зона охоплення: Тягинська ТГ, Бериславська ТГ, Калинівська ТГ, Дар’ївська ТГ. 

Термін дії договору: до 31 січня 2025 року  з можливістю продовження, що залежить від подальшого фінансування і особистих результатів роботи.

Просимо детально ознайомитись з умовами та вимогам щодо подання тендерних пропозицій:Запит на пропозиції № FCDO_LDN_2024_22

Будь ласка, зверніться до наступних Додатків і використовуйте їх, щоб підготувати свою пропозицію. Ваша пропозиція повинна містити наступне:

  • Підписана Тендерна форма, заповнена за зразком та надіслана у форматі .pdf (див.Додаток А 
  • Підписана Технічна специфікація, заповнена за зразком та надіслана у форматі .pdf (див. Додаток Б
  • Підписана Фінансова пропозиція, заповнена за зразком та надіслана у форматі .pdf (див. Додаток В
  • Резюме учасника_ці тендеру.
  • Копії документів, сертифікати про проходження навчання (за наявності). 
  • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію ФОП 3-ї групу та копія документу, що підтверджує податковий статус ФОП 3-ї групу або лист-згоду щодо реєстрації ФОП 3-ї групи, складений у довільній формі з підписом та надіслана у форматі .pdf. 

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел.поштою: procurement@ldn.org.ua до 14 червня 2024 року.

Повні заявки повинні надаватись українською мовою в одному екземплярі на електронну пошту procurement@ldn.org.ua із маркуванням: «Тендер № FCDO_LDN_2024_22» не пізніше 19:00, 17 червня 2024 року

Останній подачі пропозицій: 17 червня 2024 року до 19:00 за київським часом.

Закупівля послуг відбуватиметься в рамках проєкту «HAVEN – гуманітарна діяльність через волонтерів, активістів і мережі» (далі – Проєкт), що реалізується за сприянням FCDO, з метою Створення нових координаційних структур гуманітарного реагування на території Херсонської та Миколаївської областей та надання підтримки територіальним громадам та обласним політичним адміністраціям для координації реагування на виявлені потреби та інтеграції нагальних гуманітарних проблем у довгострокову стратегію соціально-економічного розвитку в Херсонській та Миколаївській областях.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×