facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Практикум «Дослідження правових потреб громади: робимо доступ до правосуддя потрібним та дієвим»

Дата публікації: 01.03.2019

11-12 квітня 2019 відбудеться практикум «Дослідження правових потреб громади: робимо доступ до правосуддя потрібним та дієвим».

Захід буде проведений у правовому клубі Pravokator, Київ.

Практикум проводиться в рамках програми «Правоспроможна громада» – практичної навчальної програми, що включає дослідження правових потреб громади, розробку місцевих програм доступу до правосуддя, оцінку їх реалізації.

Практикум «Дослідження правових потреб громади: робимо доступ до правосуддя потрібним та дієвим» орієнтовано на організації або органи місцевого самоврядування, які планують проведення досліджень правових потреб територіальних громад.

Представники цих організацій та установ під час практикуму отримають практичні знання та навички для проведення запланованих досліджень з мінімально необхідними витратами ресурсів та досягненням максимально можливих результатів. Вибір інструментів та підходів дослідження буде здійснено відповідно до специфіки кожної громади. Крім базової теоретичної інформації, учасники програми познайомляться з міжнародним та українським досвідом, отримають експертний супровід у розробці та проведенні свого дослідження. Отримані результати дозволять учасникам програми визначити пріоритети своєї діяльності та ефективно залучати ресурси для її забезпечення.

Етапи реалізації практикуму

  1. Формування зацікавленими організаціями та органами місцевого самоврядування у своїх громадах ініціативних груп для проведення дослідження. Рекомендований персональний склад групи: мінімум 4 особи, які представляють організації громадянського суспільства, систему БПД та органи місцевого самоврядування. В процесі реалізації програми склад учасників ініціативної групи не може бути змінений більше, ніж на 1/4 – до 15 березня 2019
  2. Подання ініціативними групами заявки на участь у програмі – до 15 березня 2019 (до 17:00)
  3. Проведення відеоінтерв’ю з учасниками ініціативних груп – до 22 березня 2019
  4. Відбір ініціативних груп для участі у програмі, укладання договорів на участь у програмі, надсилання матеріалів для підготовки до участі у програмі – до 29 березня 2019
  5. Участь відібраних ініціативних груп у практикумі «Дослідження правових потреб громад: робимо доступ до правосуддя потрібним та дієвим» – 11-12 квітня 2019, Київ
  6. Експертний супровід учасників у проведенні їх досліджень – впродовж 3 місяців після проведення практикуму
  7. Представлення учасниками отриманих результатів, планів щодо їх подальшого практичного застосування – в рамках окремого заходу або заходу, який є складовою іншого заходу – впродовж 9 місяців після проведення практикуму

Адміністрування програми здійснюється ГС «Мережа правового розвитку» за підтримки МФ «Відродження», Української фундації правової допомоги та мережі правових клубів Pravokator.

Ініціативні групи, які бажають взяти участь у програмі, мають до 15 березня 2019 (до 17:00) заповнити заявку онлайн: http://ow.ly/hWwO30nSEI5.

Учасники практикуму забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду.

Додаткові питання щодо участі у програмі приймаються на електронну адресу office@ldn.org.ua до 15 березня 2019.

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×