facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Презентація та обговорення стану доступу до правосуддя в місцях несвободи

Дата публікації: 31.05.2021

Знаходження осіб в одному з багатьох тисяч (орієнтовна кількість близько 5 тисяч) місць несвободи в Україні, значно ускладнює реалізацію прав людини. При цьому природна закритість місць несвободи особливо впливає на реальний стан можливості звернення за захистом прав, а особливо щодо захисту порушених прав у самій установі.

ГО «Україна без тортур» в межах проєкту «Моніторинг стану та розвиток доступності до справедливого правосуддя осіб, що тримаються в місцях несвободи» за підтримки МФ «Відродження» та експертної участі ГС “Мережа правового розвитку” здійснила дослідження щодо гарантованості особам в місцях несвободи доступу до правосуддя та його забезпеченості.

Запрошуємо вас на круглий стіл з метою презентації звіту щодо гарантованості особам в місцях несвободи доступу до правосуддя та його забезпеченості на підставі аналізу інформаційних матеріалів; збору зворотного зв’язку; визначення пріоритетних шляхів для вирішення наявних проблем.

Захід відбудеться 10 червня з 13:00 до 14:00 у м. Києві за адресою вул. Хрещатик, 27а (Київський пресклуб). Також буде змога під’єднатися до обговорення онлайн за допомогою платформи ZOOM.

Для участі у заході необхідно до 8 червня 12:00 заповнити реєстраційну форму
Захід буде проведений із дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Дослідження проведено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Результати дослідження відображають виключно позицію авторів і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×