facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Просимо Вашого сприяння у дослідженні системи правосуддя в Україні

Дата публікації: 18.03.2020

До Мережі правового розвитку за дорученням Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) звернулася дослідницька компанія “The Cloudburst Group” з проханням щодо сприяння в проведенні дослідження системи правосуддя в Україні, взяти участь в якому запрошуються представники спеціалізованих організацій громадянського суспільства, органів державної влади, місцевого самоврядування, суддів, науковців, юристів та фахівців у галузі права, студентів юридичних спеціальностей.

Зазначене дослідження спрямоване, перш за все, на вивчення вашої обізнаності щодо діяльності Програми USAID “Нове правосуддя”, а також розуміння того, як ви та ваші колеги сприймаєте та оцінюєте чинну систему правосуддя в Україні. 

У зв’язку з цим, просимо вас заповнити форму анонімного онлайн-опитувальника, яка міститься за посиланням:https://cloudburst.surveycto.com/collect/ukr14_v2?caseid=

Заздалегідь дякуємо кожному з вас, що погодилися взяти участь у цьому короткому опитуванні, яке складається з 10 простих запитань та інформуємо, що відповіді на них займуть щонайбільше 10-15 хвилин вашого часу. 

У випадку, якщо ви не маєте бажання надавати відповідь на те чи інше запитання, на будь-якому етапі опитування, ви можете пропустити його та перейти до наступного.
Якість проведення будь-якого дослідження безпосередньо залежить від кількості опитаних осіб, які взяли у ньому участь, саме тому задля досягнення більшої кількості респондентів, просимо вас також, за можливості, поширити інформацію про дослідження серед ваших колег та партнерів, що можуть бути зацікавленими в участі в опитуванні, з проханням перейти за посиланням та заповнити форму анонімного онлайн-опитувальника: https://cloudburst.surveycto.com/collect/ukr14_v2?caseid=

Дякуємо за допомогу та сприяння. 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×