facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Школа з організаційного розвитку для бухгалтерів і фінансових менеджерів ОГС

Дата публікації: 28.08.2018

ІСАР Єднання запрошує директорів, фінансових менеджерів та бухгалтерів ОГС взяти участь у Школі організаційного розвитку, яка відбудеться 24-26 вересня 2018 року в Києві.

У програмі Школи висвітлюватимуться питання фінансових політик і процедур, бухгалтерського обліку, бюджетування, внутрішнього контролю та інші. Школа буде особливо корисною для представників організацій, що вже мають певний досвід роботи та реалізації проектів. Перевага у конкурсному відборі надаватиметься організаціям, що мають річний бюджет не менше 500 000 грн протягом останніх двох років та досвід реалізації щонайменше трьох проектів одночасно.

Участь в роботі Школи передбачає запрошення для двох представників організації: директора та фінансового менеджера або фінансового менеджера та бухгалтера. ІСАР Єднання компенсуватиме витрати, пов’язані з участю в роботі Школи (дорога, харчування та проживання).

Задля участі у школі до 13 вересня 2018 року заповніть цю реєстраційну форму (одна реєстрація від однієї організації!). Список обраних організацій буде оприлюднений щонайпізніше 19 вересня на сайті ІСАР Єднання: http://ednannia.ua.

 

Школа організаційного розвитку для фінансових менеджерів та бухгалтерів ОГС проводиться ІСАР Єднання у межах проекту “Платформа розвитку громадянського суспільства”, який реалізовується у партнерстві з Адміністрацією Президента завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×