facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Тренінг “Моніторинг дотримання прав людини в діяльності органів місцевого самоврядування за інструментом Місцевий індекс прав людини”

Дата публікації: 10.05.2018

12 травня 2018 відбудеться тренінг “Моніторинг дотримання прав людини в діяльності органів місцевого самоврядування за інструментом Місцевий індекс прав людини”.

Місце проведення: зала УГСПЛ, вул. Фролівська, 3/34, Київ

Під час заходу будуть розглядатись різноманітні питання, пов’язані з використанням Місцевого індексу прав людини в рамках грантового проекту «Громадський моніторинг органів місцевого самоврядування: партнерство у реалізації прав людини», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Зокрема, будуть детально висвітлені принципи застосування індексу та обговорені моделі майбутнього моніторингу, особливості роботи з публічною інформацією.

Буде здійснено адаптацію інструменту відповідно до специфіки обраних населених пунктів.

Крім того, розглядатимуться питання підготовки звітів за результатами проведеного моніторингу.

Захід організовано Мережею правового розвитку спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках грантового проекту «Громадський моніторинг органів місцевого самоврядування: партнерство у реалізації прав людини», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×