facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

ЦИКЛ ОНЛАЙН ОБГОВОРЕНЬ «ЛЮДИНОЦЕНТРИЧНЕ ПРАВОСУДДЯ В УКРАЇНІ»

Запрошуємо представників органів державної влади та місцевого самоврядування, судової системи, адвокатури, громадських організацій, які працюють задля посилення правової спроможності, донорської спільноти, а також всіх зацікавлених до участі у першому заході з циклу загальноукраїнських онлайн обговорень «Людиноцентричне правосуддя в Україні».

Дата заходу: 17 листопада (вівторок), 15:00 – 17:20

Програма USAID «Нове правосуддя», Міжнародна експертна група за мирне, справедливе та інклюзивне суспільство (Pathfinders for Peaceful, Just and Inclusive Societies, www.sdg16.plus/), Мережа правового розвитку, та Українська школа практичних знань у сфері доступу до правосуддя проводять цикл обговорень з метою визначення шляхів застосування людиноцентричного підходу в системі правосуддя України. Людиноцентричний підхід до правосуддя базується на потребах людей і спрямований на вирішення проблем у доступі до правосуддя, які мають для них найбільше значення.Під час заходу ви:

  • дізнаєтесь більше про концепцію людиноцентричного правосуддя;
  • знайдете відповідь на те, як застосування людиноцентричного підходу допоможе вирішенню правових проблем, з якими українці стикаються найчастіше, в тому числі пов’язаних з пандемією COVID-19;
  • долучитесь до розробки дорожньої карти, спрямованої на вирішення нагальних проблем у доступі до правосуддя вразливих верств населення в Україні.

Міжнародні та українські експерти:

  • Еллісон Майнард-Гібсон, колишня Генеральний прокурор та Міністр юстиції Багамських островів, членкиня Робочої групи з питань правосуддя
  • Густаво Мауріно, Науковий співробітник Центру з міжнародної співпраці Університету Нью-Йорку, колишній Національний директор Офісу питань з доступу до правосуддя в Аргентині та член Робочої групи з питань правосуддя
  • Маха Джвеєд, Наукова співробітниця Центру з міжнародної співпраці Університету Нью-Йорку, колишня виконуюча обов’язки директора Офісу з доступу до правосуддя Департаменту юстиції США
  • Євген Полтенко, Виконавчий директор Громадської спілки «Мережа правового розвитку»
  • Дмитро Форемний, Голова бізнес-акселератора в Україні, Гаазький Інститут Інновацій у Праві (HiiL)

Реєстрація: https://bit.ly/3kUz5Ed.

Будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 15 листопада 18:00.
Посилання на зустріч буде надіслане за добу до проведення обговорення на електронну адресу, яку Ви вказуєте при реєстрації.

Захід проходитиме на платформі Zoom. Прохання використовувати додаток Zoom, оновлений до останньої версії (https://zoom.us/download) для того, щоб скористатись опцією синхронного перекладу під час обговорення.

Робочі мови: англійська та українська, буде забезпечено синхронний переклад.

Проведення цього заходу стало можливим за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×