facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Презентація результатів моніторингу перенаправлень клієнтів між надавачами безоплатної правової допомоги у громадах Волинської, Харківської та Херсонської областей

Дата публікації: 13.04.2018

26 квітня 2018 у Києві Мережа правового розвитку проведе зустріч експертної групи грантового проекту «Підвищення доступу до правосуддя вразливих верств населення у громадах Волинської, Харківської та Херсонської областей», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Початок заходу: об 11.00

Адреса: м. Київ, Peremoga Space, бульвар Шевченка, 62.

Мета зустрічі: презентувати представникам провайдерів безоплатної правової допомоги (БПД) та іншим зацікавленим сторонам результати моніторингу перенаправлень клієнтів між надавачами безоплатної правової допомоги у трьох регіонах України, спланувати подальші дії щодо їх імплементації.

Під час зустрічі учасники обговорять результати проведених публічних дискусій щодо надання правової допомоги представникам вразливих верств населення, а також рекомендації, підготовані на їх основі.

Учасники заходу узгодять редакції розроблених у рамках проекту документів: анкети запитувача БПД, методології моніторингу перенаправлення, протоколу взаємодії та перенаправлення і меморандуму про спільну діяльність щодо надання БПД між суб’єктами надання БПД.

Крім цього, присутні спланують подальші спільні дії щодо вдосконалення доступу до правосуддя.

До участі у заході запрошуються представники партнерів Мережі правового розвитку:

Проект «Підвищення доступу до правосуддя вразливих верств населення у громадах Волинської, Харківської та Херсонської областей» реалізується Громадською спілкою «Мережа правового розвитку» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×