facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Зустріч експертної групи за проектом «Підвищення доступу до правосуддя вразливих верств населення у громадах Волинської, Харківської та Херсонської областей»

Дата публікації: 21.02.2018

2 березня 2018 р. відбудеться зустріч експертної групи за проектом «Підвищення доступу до правосуддя вразливих верств населення у громадах Волинської, Харківської та Херсонської областей».

Захід пройде за адресою м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 17, офіс 4.

Під час зустрічі керівник проекту Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку, надасть присутнім загальну інформацію про проект та опише поточний стан його реалізації.

Про особливості програми та проведення тренінгів на тему перенаправлення для представників провайдерів безоплатної правової допомоги (БПД) розповість Анна Орловська (Мартинюк), яка є тренером тренінгів на тему перенаправлення для працівників системи БПД у Херсонській області.

Після цього експерт Роман Лихачов представить проекти напрацьованих документів. Зокрема, планується обговорення методології моніторингу якості перенаправлення звернень запитувачів правової допомоги та протоколу про порядок взаємодії суб’єктів надання безоплатної правової допомоги та перенаправлення.

Захід здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×