facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Зустріч координаторів проекту «Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку»

Дата публікації: 15.02.2018

20 лютого 2018 року відбудеться робоча зустріч регіональних координаторів проекту «Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку»

Метою зустрічі є обговорення різноманітних питань роботи проекту та пошук шляхів їх вирішення. Також буде здійснюватись планування подальшої роботи до кінця мережевого проекту (до липня 2018р.); відбудеться планування спільної роботи у 2018-2019 навчальному році.

Зокрема, під час заходу буде звернута увага на можливості вдосконалення навичок дітей-медіаторів, покращення співпраці зі ЗМІ та відділами освіти. Обговорюватимуться питання моніторингу показників проекту, підготовки інформаційно-методичних матеріалів та організації міжрегіонального форуму для обміну кращими практиками. Учасники зустрічі розглянуть шляхи підтримки поточної діяльності шкільних служб порозуміння тощо.

Захід буде проводитись в залі засідань Міжнародного фонду «Відродження», що знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Січових стрільців (Артема), буд.46.

Проект «Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку» впроваджує ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з членами Мережі правового розвитку – ГО «Подільський центр прав людини», ГО «Право», ГО «Центр зростання громад», ГО «Правозахисний ромський центр», ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини», ГО «Скадовщина – мій рідний край», ІРЦ «Правовий простір» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Автор матеріалу: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×