facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа правового розвитку підготувала “Дорожню карту учасника антитерористичної операції”

Дата публікації: 18.02.2018

У сучасних умовах розвитку нашої держави досить важливим є захист прав ветеранів війни. Вважаємо, що одним із найкращих інструментів захисту прав учасників АТО є їх правова обізнаність.

Автори цієї дорожньої карти намагались зібрати у виданні найбільш актуальні нормативно-правові акти в сфері захисту прав учасників бойових дій, інвалідів війни та учасників війни. Окрім цього учасники АТО та члени їх сімей, які проживають у Київській, Волинській, Чернігівській, Херсонській, Харківській та Хмельницькій областях, зможуть дізнатися про ті додаткові пільги, які вони мають на місцевому рівні.

Дорожня карта для учасників АТО дозволить знайти відповіді на найбільш поширені та типові питання учасників АТО, містить широкий перелік чинних законів та підзаконних нормативно-правових актів, що визначають особливості правового статусу ветеранів війни та членів їх сімей.

У виданні охарактеризовано особливості надання статусу ветерана війни учасникам АТО, висвітлено практичні проблеми реалізації учасниками бойових дій та членами їх сімей права на пільги. Розкрито практичні аспекти реалізації права на житлово-комунальні пільги, трудові гарантії учасників АТО, особливості соціальних та пенсійних прав учасників бойових дій. Висвітлено проблеми захисту прав ветеранів війни та посилення їх правової спроможності. Запропоновано зразки звернень та процесуальних документів в сфері набуття статусу учасника бойових дій та захисту прав учасників АТО.

Публікація здійснена за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Посилення правової спроможності та соціально-психологічна інтеграція учасників АТО та членів їх сімей на рівні територіальних громад».

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×