facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Що робити, якщо сусіди надто шумні (відео)

Дата публікації: 06.09.2019

Захист населення від шкідливого впливу шуму регулюється Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя» та санітарними нормами допустимого шуму в житлових приміщеннях, громадських будівлях і на території житлової забудови.

Законодавство передбачає право на проведення ремонтних робіт та право на користування звуковідтворювальною апаратурою. Користування звуковідтворювальною апаратурою, іншими джерелами побутового шуму, гучний спів та викрики не заборонені з восьмої до 22.00. Проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, дозволено з 8.00 до 21.00. У святкові та неробочі дні проведення ремонтних робіт заборонено цілодобово. Власник квартири чи орендар, що проводить ремонтні роботи, може узгодити з мешканцями усіх прилеглих квартир їх проведення у святкові й неробочі дні.

Докладне роз’яснення законодавства та алгоритму дій у випадку, коли сусіди їм нехтують, у консультації юристки Першого громадського центру правосуддя на Харківщині*, що діє на базі Чугуївського офісу Мережі правового розвитку при Чугуївській правозахисній групі, Марини Жилякової.

Всі відео-консультації щодо актуальних правових питань, можна переглянути за цим посиланням.

Теми інших консультацій:

*Перший громадський центр правосуддя на Харківщині створений на базі Чугуївського офісу МПР при Чугуївській правозахисній групі.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×