facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Що робити, якщо сусіди надто шумні (відео)

Захист населення від шкідливого впливу шуму регулюється Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя» та санітарними нормами допустимого шуму в житлових приміщеннях, громадських будівлях і на території житлової забудови.

Законодавство передбачає право на проведення ремонтних робіт та право на користування звуковідтворювальною апаратурою. Користування звуковідтворювальною апаратурою, іншими джерелами побутового шуму, гучний спів та викрики не заборонені з восьмої до 22.00. Проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, дозволено з 8.00 до 21.00. У святкові та неробочі дні проведення ремонтних робіт заборонено цілодобово. Власник квартири чи орендар, що проводить ремонтні роботи, може узгодити з мешканцями усіх прилеглих квартир їх проведення у святкові й неробочі дні.

Докладне роз’яснення законодавства та алгоритму дій у випадку, коли сусіди їм нехтують, у консультації юристки Першого громадського центру правосуддя на Харківщині*, що діє на базі Чугуївського офісу Мережі правового розвитку при Чугуївській правозахисній групі, Марини Жилякової.

Всі відео-консультації щодо актуальних правових питань, можна переглянути за цим посиланням.

Теми інших консультацій:

*Перший громадський центр правосуддя на Харківщині створений на базі Чугуївського офісу МПР при Чугуївській правозахисній групі.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×