facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

В Україні спростили процедуру отримання посвідчення водія

Дата публікації: 30.05.2022

Відтепер ті, хто навчається на водія, не будуть «прив’язані» до певного сервісного центру та закладу. Також скасовано внутрішній теоретичний іспит в автошколі. Подробиці змін роз’яснює юрист Хмельницької громадської організації «Подільська правова ліга» Андрій Палінчак.

Кабінет Міністрів України 10 травня прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів».

Постановою передбачено зокрема наступне:

  • Отримати посвідчення водія та складати іспити у будь-якому сервісному центрі МВС тепер можуть особи, у яких закінчився термін позбавлення права керування (станом на сьогодні особа, позбавлена права керування, складає іспити та отримує посвідчення водія після позбавлення права керування у сервісному центрі за місцем реєстрації).
  • Отримати практичну підготовку людина може у будь-якому закладі, незалежно від того, у якому закладі вона пройшла теоретичну підготовку.
  • Скасовано внутрішній теоретичний іспит у закладі (автошколі). Після проходження теоретичної підготовки складатиметься виключно внутрішній практичний іспит після завершення практичної підготовки.
  • Надано можливість складати практичний іспит в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС, незалежно від територіального сервісного центру МВС, де людина складала теоретичний іспит.

Посилання на нормативно-правовий акт: https://mvs.gov.ua/uk/news/uryad-sprostiv-proceduru-otrimannya-posvidcennya-vodiya


P. S. Більше актуальної інформації на правову та гуманітарну тематику – у спецрубриці #StandWithUkraine. В ній акумулюємо матеріали, які можуть стати в нагоді тим, хто страждає, чиї права порушуються внаслідок війни рф проти України.


ВИ МОЖЕТЕНАШУ РОБОТУ СВОЇМ ВНЕСКОМ

Будьте в курсі кожної новини та події – підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×