facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Як захистити свою домівку від злодіїв

Дата публікації: 07.05.2019

Свята, зокрема травневі, для квартирних крадіїв – особливо «приваблива» пора, оскільки багато людей втрачають пильність, залишаючи домівки на тривалий час. Аби захистити своє майно від злочинних посягань, юрист Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку Павло Головатий радить дотримуватись кількох простих правил.

  1. Перш, ніж проникнути в житло, злодії часто проводять своєрідну «розвідку», аби переконатись що у квартирі чи будинку є цінності, і на свята нікого не буде. Отже, не розповідайте про свої статки та плани на вихідні незнайомцям (і попередьте про це членів своєї сім’ї).
  2. Переконайтеся, що вхідні двері та замки надійно встановлені та працюють. Не залишайте ключі від житла під килимком чи в інших доступних місцях. Якщо це потрібно, встановіть грати на вікнах.
    Якщо вас не буде вдома декілька днів, попередьте про це сусідів або знайомих та попросіть їх наглядати за квартирою чи будинком.
    4. Будьте уважні до незнайомців, які з’являються у вашму будинку чи у кварталі, до підозрілих транспортних засобів. Якщо щось чи хтось вам видалися підозрілим, повідомляйте про такі факти поліцію. Ваша інформація дозволить попередити злочин чи допомогти його розкрити.
    5. Якщо ви таки виявили сліди крадіжки у своєму житлі, не панікуйте і нічого не торкайтеся – одразу телефонуйте до поліції.

Зі святами вас! Зберігайте спокій, будьте пильними, бережіть своє майно від злочинців та співпрацюйте з правоохоронцями.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×