facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Як збільшити розмір аліментів (відео)

Останніми змінами до законодавства України було збільшено мінімальний розмір аліментів: sз 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку до 50%. Тобто тепер мінімальний розмір аліментів на дитину віком до 6 років складає 779 грн 50 коп. Із грудня 2019 року ця сума збільшиться до 813 грн. На дитину від 6 до 18 років аліментні виплати становлять793 грн (із грудня поточного року буде 1 тис 13 грн 50 коп).

Відтак ті, хто отримує зараз менші суми, мають право на їх збільшення. Що потрібно для цього зробити, роз’яснює Антон Биченко, адвокат Першого громадського центру правосуддя на Харківщині*, що діє на базі Чугуївського офісу Мережі правового розвитку при Чугуївській правозахисній групі.

Всі відео-консультації щодо актуальних правових питань, підготовлені юристами Першого громадського центру правосуддя на Харківщині, можна переглянути за посиланням: http://ow.ly/jtgD30nXjHS

Теми інших консультацій:

*Перший громадський центр правосуддя на Харківщині створений на базі Чугуївського офісу МПР при Чугуївській правозахисній групі.

**Письмова консультація на тему «Як захиститися від колекторів» – за посиланням.

P.S. Проект «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині» впроваджується Мережею правового розвитку за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×